Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@420Dominik420  Głównie przyczyną jest to, że masz za słabe oświetlenie, jak na kwitnienie. Na wega miałeś dość, ale na kwitnieniu roślinie mocno wzrasta zapotrzebowanie, jak i na światło, tak i na wodę i nawozy, więc to , co wystarczało na wegu przestaje roślinie wystarczać na kwitnieniu i stąd problemy, jak nie daje się jej tego więcej, czyli tyle ile na dany czas potrzebuje. Co do naświetlania to lepszym pomysłem jest dać trochę odpoczynku roślinie, więc ja bym dawał 20/24, jak chodzi o automat, ale to nie 24/24 powoduje, że plant ci wolno kwitnie.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy @Zielone krainya jakbym przełączył cykl na18/6 lub 12/12 to zaczęła by szybciej kwitnąć?

@Zielone krainy    tak wygląda to dzisaj...

Snapchat-591429251.jpg

Snapchat-442438565.jpg

Snapchat-955464531.jpg

@Zielone krainymyślę nad zmianą cyklu na 16/8 ale nie wiem czy nie odbije się to na plonach czy trzymać już do końca te 24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@420Dominik420   Nie ładuj pieniędzy w gówno, bo to , co z tego uzyskasz jako efekt to brzydki smród, czyli strata kasy.  Kupuj z głową i idź w sprawdzone rozwiązania, a jak dolegają ci małe środki finansowe to inwestuj w małe, aczkolwiek skuteczne rozwiązania na małe powierzchnie, czyli dołóż lekko hajsu do panelu ledam.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@420Dominik420 coś jest nie tak. Właśnie patrzyłem na zdjęcia z 3 ostatnich stron. Tylko mi się wydaje że z każdym nowym zdjęciem jest coraz więcej białych kruszynek na liściach? Spójrz dobrze przez Lupe co to jest bo może masz szkodniki. Chyba że coś Ci się sypie na tego krzaka. Obstawiałem przędziorki jakieś parę zdjęć wstecz ale nie mogę się pajeczynek dopatrzeć więc chyba coś innego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, 420Dominik420 napisał:

@Zielone krainykrainykrainykkrainykrainykrain

 

 

opłaca się czy wogole coś to da że zmienię na tą lampe i czy ta lampa się wogole nadaje?

Screenshot_20210107-014511.png

Screenshot_20210107-014522.png

mam podobne gówno tylko trochę mniej diod i w czarnej obudowie, nie kupuj tego, ja wydałem 170 zł, jak skończę pierwszą swoją uprawę wyrzuce to w pizdu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@420Dominik420 image.thumb.png.693ca9751d465542548c128a4fe841a4.png

pisało że niby 1000W, a to coś nie ma nawet 20W podejrzewam

żeby to faktycznie miało 1000W musiałoby pobierać 4.34 Ampera

po podłączeniu pod miernik do gniazdka pobiera około 14 mili amperów czyli około 0,014 Ampera 🙂

Edytowane przez medyczny_janusz_only_cbd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@420Dominik420 ja tam się chuja znam, nigdy tego nie używałem, nawet nie mam 1 udanej uprawy, niech inni się wypowiedzą 

U mnie na kwitnienie jest biobizz bio-bloom, bałem się kupować w groshopach, ale jakoś się przełamałem

Edytowane przez medyczny_janusz_only_cbd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...