Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema . Nie wiedziałem za bardzo pod co to pytanie podpiąć .. jak chronić uprawę w mieszkaniu przed policją wyposażoną w drony z ? i termowizyjną ? W Niemczech od jakiegoś czasu tym sposobem mają wysoką wykrywalność..podejrzewam że mnie też w ten sposób trafili ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka filmow na yt ktore tlumacza czego szukaja tymi kamerami.

Tez sie zastanawialem nad tym, tu gdzie mieszkam czesto lataja I szukaja...

Ale..

Trzeba miec duuuzo mocy zeby zostac w taki sposob przylapanym.

BTW. Nie widzialem tak duzego projektu tu na forum:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

Nie ma szans by tak łapali, jest dużo więcej innych źródeł ciepła np grzejniki. Wyobraźcie sobie jak psy pukają do wszystkich ludzi bo jest trochę cieplej w jednym pokoju niż w drugim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LubiePolatac U mnie latali helikopterem raz. Robili kółko i przelatywali centralnie nad moim i to z 40 min. Ja zjarany, 3 w nocy ? a krzaki tańczą w boxie.. To mi kręcili. Ale 150w to nic a na kamerach szukają dużych powierzchni, potem porównują z rachunkami za prąd. Takich jak my nie łapią. Teraz też trudniej bo ludzie mają podłogi podgrzewane. A sciemniac mogą w wiadomościach jak chcą żeby innym się odechciało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat kamerą termo można dostrzec mocne źródła. Trochę się tym bawiłem. I odróżnić lampę od grzejnika również. Ale taka lampa ich nawet nie zatrzyma. Szukają mocnych Gostków co nawet na nasze forum nie zaglądają. 

Ale to kolejny argument za lampą LED. 

A i śmieszne jest to ?

gosciu ma login lubiępolatać i pyta o drony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk ci ma login wspólnego z pytaniem  ? I co w tym śmiesznego ?! 

@Jamajczyk13 mam i ja .. a tak na marginesie w co i na czym grasz ?

@Urojenie z tego co mi wiadomo i z tego co czytałem i widziałem to chodzi o to że samo światło w sobie daje blask na kamerze czy jakiś tak .  Ch.uj tam .  Tak tylko zapytalem .. dzięki wszystkim za odpowiedzi . Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LubiePolatac zawsze gram systemem: zmiennym ?jakiś singiel, historia.. Uncharted, God of war, Rdr2 itp. Druga połowa sesi to multik, i tu oczywiście tylko pes lub cod.. Inne sieciowki. Jak się łatwo teraz domyślić to ps4 rządzi choćby za swoje exy. 

Aktualnie . Days Gone i pes 2020 ??

@LubiePolatac kiedyś przy przeprowadzce kumpel mi mówił żebym trochę rachunki podbijał w nocy  jeśli planuje coś kiedyś ✌?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@LubiePolatac Jak ma się ledy to namierzenie boxa kamerą termowizyjną jest niemożliwe, niby jak 1 czy 2 stopnie różnicy między boxem, a temperaturą pokoju może niebieskim dać do myślenia, że ktoś hoduje? To komputer, ekran monitora, telewizor dają znacznie większą temperaturę. Jak są zdolni namierzyć, to jakieś większe plantacje pod lampami hps. Też nie chce mi się wierzyć, że namierzą boxa z hps i wpadną do kogoś , bo ma temperaturę na poziomie 30 stopni w danym miejscu. Ludzie teraz mają koparki bitcoin po domach, to by codziennie musieli mieć naloty, bo raz, że duże zarzucie prądu, jakie wynika z zaangażowania wielu kart graficznych, a dwa to wysoka temperatura, bo takie karty się dość mocno nagrzewają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cieniu rozwaliles mnie bracie ? nie widzą źródła ciepła, tylko widzą ciepłe powietrze ?

Zerknijcie na zrzuty tych kamer, są w necie. 

I pytanie jest z dupy. Za dużo matrixa ktoś się naogladal . Boję się - to znaczy że to nie sport dla mnie, a nie sieje ferment z latającymi dronami, nad domami. 

Tych co kopcą syfem w piecu to może namierzą.  Ale nie Was.  Wy tak serio ? 

nie gadać o tym nikomu i nie będzie problemów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk Tak jak piszesz. Te kamery widzą widzą promieniowanie podczerwone, ale ono nie przenika przez ściany. Żeby nagrzać ściany, to trzeba mieć w domu sporą plantację na hps'ach, a nie boksa z kilkuset W mocy. 

Kiedyś w UK popularne było uprawianie na strychach i to można było łatwo wykryć, ale teraz widzę, że ludzie robią izolowane boxy i odprowadzają ciepłe powietrze do domu. N IR tego nie widać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

Nie ma opcji żeby taka helka wychwyciła w mieszkaniu namiot z 400w / 600w hps. Nie ma szans, temperatura która wychodzi z boxa nie jest wysoka, rozumiem jak ktoś ma 2x 1000 na suficie podwieszone na strychu/poddaszu to ok. Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LubiePolatac Nie musisz mi nic udowadniać, bo mam wyjebane na ten temat. Naoglądałeś się CIA , kryminalnych zagadek itd. 

Niestety mam w rodzinie psa, niestety w wydziale kryminalnym - i uwierz znam lepiej ich schematy działania, i mogę Ci od razu zaznaczyć że żadnymi DRONAMI w Polsce nie latają w poszukiwaniach HPS. 

Więc po co to rozważać. Powiedziałem krótko i na temat. A jak nie wierzysz to Twój problem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 Według moich danych w Polsce nie jest to w użyciu. A co do powyższego widać jak duża była hodowla, nasze growboxy nic takiego nie pokażą. W nowoczesnych blokach na górze najczęściej są piece gazowe, co dodatkowo utrudnia cały obraz.

 

Policyjne-drony-kontra-uprawy-marihuany.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...