Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam roślinka nie rośnie ma już około 2 mieś i nie powinna tak wyglądać ma uvb i uva podlewam i naworze biochumusem dbam by nie miała ani za dużo ani za mało 

Na dole są te kulki śmieszne i później normalnie ziemia 

Jakiś czas temu było tak że pies pokopał nosem i lekko nadgryzł listki boczne ale później rosła normalnie i przestała znów ?

 

zdjęcia na parapecie (lepsze światło)IMG20201125142813.thumb.jpg.e531f0cf4ae82c7faa2329385f889339.jpg

IMG20201125142818.jpg

IMG20201125142750.jpg

Edytowane przez Mlodyfifi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szym napisał:

@Mlodyfifi jak nie ma podstawowych warunków zapewnionych to tak jest

No jak czytałem to ma wszystko co powinna mieć więc nie wiem czego to powód. Skoro roślina rośnie normalnie na dworze to w domu też powinna szczególnie że ma lampy i pilnuje nawadniania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona już przecież @Mlodyfifi gotowa do ścinki. 

Możesz już suszyć, kręcić i palić. 

Daj znać później jak klepie. 

Albo flusha jej zrób, żeby nawozy wypłukać z ziemi. Daj kilka dni i dopiero ścinka. A psem się nie przejmuj, najwyżej sraczki zielonej dostanie, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mlodyfifi wywal to coś i się nie ośmieszaj, skoro twierdzisz że wszystko ma czego jej trzeba. Z niej już i tak nic nie będzie. Przejzyj tematy na forum podszkol się i wtedy spróbuj jeszcze raz ale z głową i podstawowymi rzeczami żeby roślinę utrzymać na jakim kolwiek poziomie bo to co tam masz to jest poniżej skali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo światła ma podlewana jest nie jest przelana ostatnio robiłem jej zmianę gleby żeby wypłukać nawozy i dalej nie rośnie ? da się to jakoś odratować? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mlodyfifi Da się nie powtarzać błędów. Tutaj nie ma co ratować, daj mamie - niech ma dla ozdoby na parapecie. 

 

Więc siądź na dupie, odpal komputer, i przeczytaj :

https://marihuanaforum.pl/forum/40-indoor/

https://www.interpunkcja.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak to roślina fotoperiodyczna to jak by zapewnił odpowiednie warunki i dał ją na wega to coś mogło by z niej być to chyba nie automat więc wegować można 

Edytowane przez Szym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Zielone krainy napisał:

@Szym  Ale czy to ma sens ? Taki rozmiar roślinki to w dobrych warunkach tydzień czasu. Może bardziej się opłaca zacząć od nowa niż bawić się z rośliną, jaka po dwóch miesiącach wygląda , jakby miała tydzień.

Rozmawiałem z jednym ziomkiem co też miał 60 days i mu też stanęła a wychodował już w pizdu tego może partia nie taka czy ki wie co zamówiłem sobie teraz OG Kush Auto zobaczymy co i jak bo mi jedna roślinka rosła w warunkach domowych była słaba ale wyrosła więc teraz z lampami i boxem da radę haha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

@Mlodyfifi zanim zaczniesz zadawać jakieś pytania podaj warunki w jakich ta roślina rośnie, jak ma ktoś ci pomoc skoro nie wie czy są prawidłowe? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...