Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Mlodyfifi takie lampy jak ja mam np. do hybdryd? jako podstawowa lampa? chłopie, może umówimy się na paznokcie (zrobię Ci hybrydy XD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mlodyfifi   Zaczynaj od nowa. Sprawdź tylko ile lumenów ma twoje źródło światła, czy aby na pewno nadaje się na powierzchnie twojego boxa o ile boxa posiadasz. Na parapecie teraz nie wyhodujesz nic sensownego, dni są krótkie, pochmurne, więc światła znikoma ilość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mlodyfifi napisał:

Na dole są te kulki śmieszne i później normalnie ziemia

Jest wiedza

2 godziny temu, Mlodyfifi napisał:

ma uvb i uva

?

1 godzinę temu, Szym napisał:

ale jak to roślina fotoperiodyczna to jak by zapewnił odpowiednie warunki i dał ją na wega to coś mogło by z niej być to chyba nie automat więc wegować można

Jeśli jest taka zmęczona to tak, można by ją naprawić tylko po co. Potrawa to Minimum miesiąc więc jeśli ten ktoś zdecyduje się wydać pieniądze na sprzęt to te kilka zł do nasiona dołoży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mlodyfifi zacznij jeszcze raz.. Jest tak  mała że przy odpowiednich warunkach to po max 2 tygodniach będziesz miał większą.. 

Jak mi oddasz za znaczek to ci wyślę nową pestkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Debil kompletnie bez wiedzy. Otwórz salon piękności tak jak mówi @Groovebusters a nie katuje roślin. A ktoś tam coś pierdolił o lumenach... Już tyle razy co było na tym forum że nie lumeny się liczy a Ci dalej dają z dupy rady... Ja mam lampki choinkowe o łącznej mocy 90000 lumenów. Myślicie że jak je wpierdziele do Boxa to mogę tam wrzucić 6 Krzaków?

 

Czy tylko na jedną choinkę wystarczą? W sumie choinka z nimi stała do marca to i krzaki powinny 3 miesiące postać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...