Skocz do zawartości
Jusin

Czy kupić taki growbox?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję gotowego growboxa, najlepiej w formie szafki, jedyny ciekawy projekt jaki znalazłem to FLO Grow cabinet QUANTUM.
Co o nim myślicie? Ktoś testował? Jaki może inny zamiennik? 
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jusin Jak masz sporo hajsu i nie chce Ci się wszystkiego dobierać samemu, i szukać konkretnej konfiguracji to kupuj. 

Jak masz chęć dłużej się w to pobawić i oprócz chęci wysilisz umysł do szukania informacji, złożysz w tych pieniądzach dużo ciekawszego boksa. 

Odsyłam do działu

https://marihuanaforum.pl/forum/40-indoor/

Tutaj pierwsze pytania które Ci się nasuną są już postawione, i masz gotowe odpowiedzi, a na pozostałe wal, pomożemy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://sklep.flo-grow.eu/produkt/flo-grow-quantum/

 

To będzie moja pierwsza uprawa i do tego w Nl, dodam że zależy mi na dyskrecji, a to wygląda na Profi robotę, wiem że idę na łatwiznę i może nie powinienem od tej strony zaczynać, lecz nic nie będę sam tworzył, chyba że komuś by się chciało zrobić cały projekt ? (jestem zielony, ale trochę pojęcia mam) powierzchnia uprawy fakt nie za duża, ale właśnie o taką szafeczkę mi chodziło, ile automatów tam zmieścić najlepiej? dzięki koledzy za pomysły ?

Edytowane przez Jusin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jusin adresu Ci nie podam ale jak teraz € wysoko stoi to te 700€ to akurat 3000 zł

@zielonyjamajczyk zgadza się jednak w tym chodzi o dyskrecję. Tak sobie 1-2 kwiatki posadzić. Wygląda na zwykły mebel, a szum wiatraków... No cóż, w piwnicy albo na poddaszu trzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...