Skocz do zawartości
ArturS70

Trening lst. Nawożenie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak wyglądają panny po 5tygodniach.Czy dobrze je podwiazalem? 

Czy zacząć już nawozić na kwitnienie czy jeszcze muszę się wstrzymać? 

Royal Kush Auto flowering. 

Proszę o porady. 

Miłego dnia. 20201124_124741.thumb.jpg.1b16a78b7b58b8210972d9c826df065d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArturS70 No tak, a masz jeszcze zapas w wentylacji ? Masz możliwość zwiększyć moc ? Ja tak sobie zrobiłem, by właśnie na flo mieć możliwość szybszej wymiany powietrza.

Na flo też poleci Ci lampa w dół, wtedy i temperatura się podniesie lekko co obniży wilgotność. 

Wszystko zależy też od otoczenia. Czyli od warunków pomieszczenia gdzie stoi box. Jest dużo opcji. Wiadomo osuszacz najlepsza - ale jakoś próbowałem na tym oszczędzić. Może dlatego daje takie rady.  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArturS70 Wyciągający na górze, to konieczność. Nie rób wtłaczającego, wystarczy otwór pasywny. Jeżeli byś chciał wtłaczający, musiałby być podobnej mocy co wyciąg a nawet większy. Więc jest to zbędny wydatek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Wyciągający jest u góry a powietrze wchodzi dołem. 

16063859159346366865920727107629.jpg

Rozumiem. Teraz mam -wilgotność na poziomie 65-70%,rosliny mają 5 tyg. Czy mam je już podlewać na Flo, czy czekać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArturS70 Dopiero będzie zaczynać. Próbuje powoli. Na razie lejesz jeszcze na weg. Tak naprawdę przez pierwszy tydzień kwitnienia lejesz im jeszcze odżywki na weg, można nawet mieszać z tymi na flo, potem zostajesz już tylko z tymi na flo. Jakieś PK i bloom.  Oczywiście od małej dawki. Ja zawsze zaczynam od 1/4 i co podlanie zwiększam. A maksymalnie jadę na 3/4 dawki - ale to już moja pojebana psycha. Jak nie widzę braków i dobrze idzie, to nie osiągam pełnej dawki. Ale zdania są podzielone w tym temacie, sam zadecydujesz. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkretna odpowiedź. Dzięki wielkie. A powiedz mi, mam Terra grow na Weg, na Flo Grenn Sensation. To wystarczy czy dokupić Bloom? 

I mam Royal Kush Auto flowering. Czy one faktycznie będą miały 60-90 cm czy mogą być niższe? Oraz czy zamiast 8-9 tygodni może to wszystko trwać dłużej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ArturS70 napisał:

I mam Royal Kush Auto flowering. Czy one faktycznie będą miały 60-90 cm czy mogą być niższe? Oraz czy zamiast 8-9 tygodni może to wszystko trwać dłużej? 

może być różnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArturS70 PK lepiej kup, będzie potrzebne. Jak masz Grenn Sensation, to powinno wystarczyć. Ale PK bym jednak ogarnął. Mi się bardzo przydaje i innym też. 

Trwać może różnie, wszystko zależy od warunków jakie będą i Twojego czasu jaki im poświęcisz. Co to wysokości - masz treningi. Sam możesz decydować jak będzie duża. 

Ja zostawisz samopas to może wyjść różnie, i duża a czasem i mała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasu mam dużo. Także poświęcam im dużo czasu. Jest to moja pierwasza uprawa. Rozumiem że jak robię trening lst to nie rosną do góry a się rozrastają. Nauka.. ? 

Jeszcze jedno pytanie. Czy wodę do podlewania mogę napowietrzać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pytaj o wszystko,  skoro masz czas, szukaj - szybciej się nauczysz. 

Masz tu temat od kolegi  o LST

https://marihuanaforum.pl/topic/271-lst-low-stress-training/?do=findComment&comment=274

A tutaj info o podlewaniu 

https://marihuanaforum.pl/forum/48-podlewanie-i-nawożenie/

Edytowane przez zielonyjamajczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...