Skocz do zawartości
poki123

SF 2000 6X AUTO - orange sherbet, cheese cake, gorilla cookies, blue dramatic, og kush, ak47x northern light

Rekomendowane odpowiedzi

Wilgotność i 90 na Twoje stadium jest super. Więc daj tym maleństwom wyższą. Regulujesz to wlotami pasywnymi , po to je masz , nie pytaj czy wystarczy, tylko wyreguluj odpowiednio 

I na spokojnie dzień do trzech i będzie ok. Właśnie dobrze że z roślinami teraz ma namiot, one oddają wilgoć itd. na pusto bez sensu się w coś takiego bawić. 

Eh, niektórzy mają pomysły. 

Z fartem 

 

Edytowane przez zielonyjamajczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem trochę pospieszylem się z nasionkami ? ale znalazłem w garażu xos takiego. nada się to do dostarczania co2? 

IMG_20201128_121420.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

Btw to prawda ze przy dodatkowym co2 powinna być większa temperatura?  Gdzieś kiedyś czytałem i nie wiem czy dobrze pamietam 

Edytowane przez Urojenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@poki123 Co2 to raczej jak masz masę roślin i daje się to żeby nie podusiły się.. Oczywiście nie zaszkodzi ale czy od tego będą większe ?

Lepiej zadbać o tlen dla korzeni, bo ta butla trochę zajmie miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Urojenie no to fajnie że się w to bawiłeś, rozkładales próbny namiot i potem pestki, super super  - łap ?

Ale ziomek dobrze wszystko przygotował, nie jak większość co tu wpada na forum, to jadą w kartonie pod żarówką wykręconą z kibla. 

Potem rośliny w boksie i  ustalam warunki, mam na to w chuj czasu, i nie jest to wiedza mistrzów Jedi. Więc bez przesady z jego posadzeniem ziaren bez jakiejś próby generalnej. 

Dawaj rady czy pouczenia, serio, nie mam nic przeciwko, ale bardziej przemyślane. Bo to puste posty bez merytocznego sensu, tym bardziej dla ziomka który jest w tej fazie.

Następnym razem ma w pustym boksie zrobić próbę, by posadzić pierwszy raz pestki ?

Nie. To głupota. Tyle w temacie, i się nie uraź. Nie śmiecimy dalej ciągnąc temat.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

@zielonyjamajczyk  urazić się na forum , za to masz medal ?. Anyway może zle ze nie rozwinąłem swojej wypowiedzi, chodziło mi o to ze on nie wie jaka ma nawet wilgotność z podłączonym wentem, a ma dość mocny wiec różnica może być ogromna. Nie chodziło mi o to żeby zostawić boxa pustego na tydzień i zobaczyć jakie są warunki.

jest dobrze przygotowany to widać i za to wielki plus, rzadko się zdarza by ktoś wpadał z kopyta za 1 razem z tak ogarniętym tematem. po prostu mi wilgotność spada z 80 na poniżej 45 jak odpalam swojego wenta 410m3/h tyle, nie miałem nic złego na myśli a przyjebales się jakbym napisał ze chujowo zaczął pozdro ??? 

Edytowane przez Urojenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie. dzisiaj 12 dzień, akxnorth 4 dzień.  og kush na jednym lisciu jakieś dziwne zagięcia a cheese cake kolejny poziom na moje oko też jakiś dziwny wypuścił. co wy na to? 

W dniu 28/11/2020 o 10:44, Urojenie napisał:

?

 

Screenshot_20201130_193916_com.huawei.himovie.overseas.jpg

Screenshot_20201130_193728_com.huawei.himovie.overseas.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cheese cake wygląda dość nie ciekawie. liście oklapniete jasno zielone pomarszczone. wygląda dosyć marnie. co może jej dolega? cała reszta rośnie zdrowo 

W dniu 28/11/2020 o 10:44, Urojenie napisał:

?

 

IMG_20201201_191054.jpg

IMG_20201201_191049.jpg

IMG_20201201_192242.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester staram się podlewać po całości, normalnie podlewam co dwa dni ale ostatnio podałem w sobotę wieczorem i teraz dopiero dziś bo wczoraj jak patrzylem było jeszcze wilgotno 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...