Skocz do zawartości
poki123

SF 2000 6X AUTO - orange sherbet, cheese cake, gorilla cookies, blue dramatic, og kush, ak47x northern light

Rekomendowane odpowiedzi

podlalem je wczoraj nawozami po litrze zobaczymy efekty i teraz I'm dam spokój z wodą dzień lub dwa. tyle że wczoraj jak lalem to z cheese cake nawet się nie polało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@poki123 ja kolego jestem uprawowym wodniakiem.
natomiast myślę że może być np, źle rozdrobniona ziemia (tzn. grudy etc), splątane korzenie, brak odpływów na dnie itd.
Zaczekaj na sugestie uprawowych ziemniaków :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@poki123 Weź z brzegu doniczki spróbuj na ile możesz włożyć palec do ziemi, by sprawdzić czy tam w niższych partiach gleby nie ma błota ze względu na stojącą wodę w doniczce, jak wyczujesz bajoro to znaczy, że nie masz dobrego odprowadzania wody z doniczki, co w konsekwencji z czasem doprowadzi do zgnicia korzeni twoich roślin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy to Chyba nic z wodą odstawilem na dzień i ziemia wyglądała na dość przesluszona. dzisiaj gorrila cookies pokazała kilka takich plam na liściach ale jak się rozejrzalem to każda ma pojedynczego liścia co tak wygląda. czy to niedobor potasu? 

IMG_20210103_114212.jpg

IMG_20210103_114208.jpg

IMG_20210103_103910.jpg

IMG_20210103_115709.jpg

IMG_20210103_115700.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak najszybciej zareagować? dam. I'm dzisiaj papu normalnie daje 1/3 dawki dać dzisiaj 1/2 np? I podać I'm dziś pk już? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk temperatura 25-26 w dzień 21-22 w nocy. wilgotności około 45. czerwone łodygi zaobserwowałem u każdej z roslin już na veg. nowe liście wyglądają dość dobrze co niektóre mają lekko żółte koniuszki liści ale to w każdej roślinie tak. zdjęcia szczytow są gorilla cookies co dziś zaobserwowałem te plamki na niektórych listkach. też wydaje mi się że są ok. papu zacząłem podawać jakoś od 5 tyg czyli nie całe 2 tyg temu. podaję 1/3 dawki jak narazie. nie podane jeszcze pk. 

IMG_20210103_130709.jpg

IMG_20210103_130704.jpg

IMG_20210103_130718.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pk zaczynasz dawać po indukcji gdy roślina zaczyna kwitnienie, wtedy minimalizujesz odżywki na wega,z tego co zauważyłem na forum, wszyscy martwią się o liście w czasie flo zamiast skupić uwagę na budowie topa,bo przecież po to się uprawia. U ciebie ładnie idą nie masz się czym martwić, zacznij boosta dawać jak najszybciej kolego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@poki123 u ciebie ten liść to od terra Vega jest przyjarany, zwolnij z tą chemią, możesz zwiększyć do polowy i mam nadzieję że porządnego flusha zrobisz na koniec jeśli chcesz mieć zdrowe organy w ciele✌️ chemia to zło. @zielonyjamajczyk listowie można odbudować topa nie 😉 defoliacja wspomaga siłę rośliny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedzi 🙂 a waszym zdaniem powinienem im poprzycinac trochę liście żeby zrobić więcej miejsca czy na razie tak zostawić? 

IMG_20210103_141659.jpg

IMG_20210103_141645.jpg

@Cappi tyle za tą roślina w życiu nie za znała smaku terra Vega 😄 nawozy zacząłem podawać w 5 tyg i była już na etapie kwitnienia więc odrazu zacząłem podawać terra flores

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...