Skocz do zawartości
Gość

Pomysł na prezent

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Siemanko wszystkim. 

Z racji tego że święta zbliżają się wielkimi krokami, a nie mam pomysłu na prezent więc może wy macie jakieś ciekawe opcje niezwiązane z Mari. 

Szukam prezentu dla żony tak do 2000 zł, aczkolwiek mile widziane są wszelkie ciekawe pomysły nie tylko dla kobiet bo może się innym też przyda. 

Liczę na ciekawe pomysły. 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to oczekuje auta od faceta ? Ale wypad do Paryża też będzie spoko.?

A tak szczerze, to nie znam twojej żony, tylko ty ją znasz tak dobrze, pomyśl, nie bądź taki leniwy ? wy nigdy nie słuchacie jak wam mówimy co byśmy chcieli, a później jaki prezent kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Farmerka o to chodzi że ja już jej wszystko co wspominała kupiłem i teraz muszę wymyślę coś nietypowego i szukam inspiracji, może ktoś coś fajnego mi podpowie. Telefony smartwatch itd odpada bo już w sumie ma nowe modele, a jak ja podpytuje to mówi że wszystko ma i jej nic nie trzeba i tu się problem pojawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś kreatywnego wymyśl. Prezent materialny to tylko rzecz przez to mówi, że ma wszystko. Zaskocz ją zabierz gdzieś. Kolacja raczej odpada ?

Często zapominamy o takich rzeczach licząc, że drogi prezent załatwi sprawę

Edytowane przez Bimbrownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Farmerka@Bimbrownik w sumie wyjazd fajny pomysł tylko czasy kiepskie na te wyjazdy. Chciałem na grodzien hotel na prawdę fajny że spa i już miałem zabuchowany ale się okazało że wszystkie spa odwołane i bez sensu jechać do hotelu żeby tylko tam siedzieć. Ale w sumie może coś innego tylko ciągle ten cholerny wirus. 

Ostatnio byliśmy w tamtym roku na takim wypadzie bo teraz właśnie nie bardzo jest jak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy jak w opisie tematu nie związane z paleniem. Żona nie lubi jak sadze

@Cieniu no właśnie to czym się interesuje to wszystko ma a jest kierowniczka magazynu więc odnośnie pracy też odpada stąd ten mój problem trzeba trafić w coś czego się nie spodziewa. Zacząłem już o tym myśleć bo temat jest ciężki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Szym ja chciałabym, żeby prezent angażował nie tylko mnie, ale też partnera

@Seba691

rzeczy materialne są dla mnie nieistotne

ja bym chciała iść na strzelnicę, jak żona jest kierowniczką to może ją to nieźle zainteresować

może warto byłoby przypomnieć i odtworzyć odświętnie okoliczności, w których się poznaliście? 

zawsze dobrym pomysłem jest jakaś minimalistyczna, srebrna biżuteria (chyba, że żona woli złoto) 

co jeszcze by mi pasowało to wyjazd na koncert Waszego ulubionego zespołu, albo na festiwal w Waszej tematyce, tak żebyś i ty się dobrze bawił

ja chcialabym np. dowod wpłaty na konto fundacji pomagającej zwierzętom takim jak koty np, ale to ja... 

pamiętaj, że kobiety kochają biżuterię i drogie perfumy(hilfiger ma fajne zapachy dla kobiet, ważne, żeby nie były one za słodkie, żeby miały jakąś ciekawą nutę np. lawendy, nuty drzewne, orientalne (ja mieszam kilka, ich nigdy za mało!) 

@Seba691

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...