Skocz do zawartości
CheMsKuN

Jak to sie stalo, ze stalas/les sie wyjeta/ty spod prawa ?

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy i jak to sie stalo, ze w Twoim domu postawilas/les pierwszego boxa ?

Ja ponad 20 lat temu dostalem sadzonke nonamea od ziomka  z ktorym trzymalem sie wtedy. On zajebal tego krzaka (w sumie kilkanascie krzakow) innemu typowi (patologia, wiem). Wtedy info. na temat uprawy konopi nie bylo tak latwo dostepne jak dzisiaj, tak ze trzeba bylo mega kombinowac. Ludzie kradli hpsy z latarn ulicznych ?

Krzak doprowadzilem do konca i zebralem w chuj zielska, pamietam ze bylem mega happy  ?

 


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od rana takie tematy, spać nie możesz? Ale no dobra?

Pierwszego boxa to ja jakies pół roku temu postawiłam. A zaczęło sie od przemyslowek jak mialam 16lat. ? Mialam papuge ,a w jedzeniu do karmy można znaleźć te nasiona ? zasadziłam, wyrosly, to jak wykielkowaly to zamowilam normalne pestki 5 x Passion i mi sie spodobało?

Dodam, że mialam dwa spoty, na jednym spocie mialam jedną przemysłówke w zajebistej donicy i jedną oryginalna w wiadrze i ktos mi ukradł przemysłówke zostawiajac kartke że bierze tą ładniejszą pierw, a jutro wroci po następna? oczywiście zabrałam ją ze sobą bliżej domu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Rok 1994 , kuzyn ze stanów przywiózł od tamtejszych hipisów trochę sativki gdzie było kilka pestek , posadziłem na spocie , zapyliło miałem palenie z nasionami , wtedy jeszcze nie wiedziałem że męskie krzaki to nie to co chcemy. I tak się zaczęło , wysiewaliamy z ekipą to co wygrzebaliśmy potem z palenia. Rosło samo , nikt wtedy nawet nie myślał o jakichś nawozach itd. Nawet nie było tej świadomości że za to jest kryminał , ale też społeczność w większości nie wiedziała co to marihuhanen. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

Mój pierwszy PC box to raczej z ciekawości i strasznej chęci zajarania swojego palonka, spodobało się i lecimy dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawy temat na deszczową sobotę ?

Jaram od 16 lat ale dopiero zaczelem z boxem jakieś 4 lata temu. Obklejony karton box, kilka żarówek ledowych z marketu. Jeden wiatrak od kompa który wtlaczał i mieszał jednocześnie. Doniczki 7l , zero nawozów na veg i jakaś saszetka 10g ze smartshopu na flo dla sativy i indyki. Odziwo poszło nieźle jak na pierwszy ogień ? a sorty które zasiałem to - Power Plant sezon i amnesia haze automat. Tak automat razem z sezonowką ?. Zresztą nawet nie wiedziałem że automaty same kwitną,.. W sumie to nie wiem co myślałem na ich tamat?. Ale pykło i zebrałem niecale 50 g. Jednak amnecha była niezbyt zbita. Nawet mam zdjęcie, to dołączam. Mój pierwszy raz ?

IMG_0529.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...