Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj ogólne pytanie o uprawę indoor

Rekomendowane odpowiedzi

@Boy 270lm więcej chyba dioda led w telefonie emituje. Na kazde 0,1m2 pow powinno byc 5000lm ,więc chyba rozumiesz o czym mowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomógł by mi ktoś odróżnić rośline 

Czy to sativa czy indyka i czy to jest konopia siewna czy indyjska i płeć 

Bo to jest nasionko które dostałem i informacji o nim było mało

20211210_075257.jpg

20211210_075451_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boy jeżeli chodzi o płeć to się jeszcze nie określiła, który to dzień rośliny? Strzelał że 13-16 dzień więc za jakiś tydzień powinna się określić i wyskoczą przy łodydze takie białe włoski i wtedy wiadomo że to dziewczyna, jeżeli chodzi o rodzaj to raczej indica, co do siewnej czy indyjska to nie nie da się tego określić do póki tego nie zapalisz, po cholerę sądzisz nasiono o którym nic nie wiesz za miast kupić coś pewnego nawet za głupie 20zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK  Tak się wetnę, nie brałbym nasionek za 20 zł, lepiej zainwestować trochę więcej w sprawdzonych producentów, bo to, co zasadzisz to inwestycja, jaka będzie potrzebowała z 3 miesięcy, więc warto dobrze zainwestować w nasiona, bo od nich też zależy to , co ostatecznie uzyskamy. W tanie pestki nigdy bym nie szedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kubus425 jak z czymś dobrym to poprosze 😄 🤪@Zielone krainy chodzilo mi o to Mordeczko ze jak nie 20 zl to nie majątek to swięta idą mozna na jakieś schronisko wpłacic. 😄 co do pestek zgodze sie🎅🎅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx  Nie przeczę, ale liczy się też , co z tego wyszło, jaka była tego moc, czy to, co uzyskali faktycznie było warte tego czasu uprawy. Ja bym w nic niesprawdzonego nie szedł, ale nie mówię, że każdy musi robić tak, jak ja, bo można kupić pestkę za 20 zł , z niej też może coś wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę że cena pestki nie gra roli ale jeżeli miałbym dostać randoma a kupić pestkę za 20 zł to decyzja jest oczywista

@Zielone krainy wydaje mi się że większość czarnego rynku właśnie bazuje na tej pestce, czarny rynek charakteryzuje się, szybkość wielkość, czas byle by jak najwięcej zarobić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx  Nie śledzę rynku , nie testuje tego, co jest na ulicy, nie wiem, co tam jest i jakie jest i nie obchodzi mnie to, mam swoje i cieszę się, że bez przypału mogę mieć temat, jaki mnie cieszy. Co do ceny pestki niestety sprawdzony producent za swoje nasiona dyktuje wyższą cenę i warto moim zdaniem zapłacić, ale jak kto chce, ale tu moim zdaniem nie warto skąpić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opadły mi liście noi nie wiem czy tak powinno być czy jest coś nie tak i mam jeszcze lekkie przebarwienia 

Czy da się coś z tym zrobić? 20211219_121237.thumb.jpg.9fbb4dadced6be67ca61a1e244459a5f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...