Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj ogólne pytanie o uprawę indoor

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nie za mocno wystrzela w górę? Około 5 dni, automat. Temp. średnio 28 Stopni, wilgotność 40-50%, żarówka CFL 200W DUAL.

IMG_9773.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Dobry_Człowiek! właśnie mam problem z wilgotnością, dawałem kubki z wodą, ręczniki, teraz regularnie spryskuję boxa, ale to krótkotrwały efekt.

Dałem lampę dwa dni temu na 45cm. od doniczki, bo jak jest niżej to temperatura dochodzi do 30/32 stopni. Spróbuję teraz obniżyć do 25 cm. i zwiększę wentylator wpuszczający powietrze, zobaczymy ile będzie stopni.

Edytowane przez bolleek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ledam 35w u mnie na.bazie plus led grow 50w pelne spectrum oślepnąć mozna wymiar 40cm/40cm20210302_161304.thumb.jpg.0fb8bfc52dfef677fd257e3219d0cc7d.jpg

20210302_161319.jpg

Edytowane przez lamasky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 3/2/2021 at 5:34 PM, lamasky said:

Ledam 35w u mnie na.bazie plus led grow 50w pelne spectrum oślepnąć mozna wymiar 40cm/40cm20210302_161304.thumb.jpg.0fb8bfc52dfef677fd257e3219d0cc7d.jpg

20210302_161319.jpg

serio tak wygląda panel od Ledam? Myślałem że te kabelki chociaż są ładnie pochowane a nie wszystko na wierzchu. Że jakoś to bardziej estetycznie. Myślałem że ja swój zrobiłem na odpierdol, ale jednak nie jest tak źle 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy jak dla mnie krzyżowanie kabli, sztukowanie kabli i zaklejanie taśmą izolacyjną, dawanie obu kabli na czerwono gdzie + powinien być czerwony a - czarny/niebieski nie jest estetyczne, ale parę takich rzeczy też zrobiłem u siebie, bo mi się nie chciało kombinować już

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, konopny_janusz napisał:

serio tak wygląda panel od Ledam? Myślałem że te kabelki chociaż są ładnie pochowane a nie wszystko na wierzchu. Że jakoś to bardziej estetycznie. Myślałem że ja swój zrobiłem na odpierdol, ale jednak nie jest tak źle 😄 

góra nie zabudowana gdyż masz w nim pasywne chłodzenie co daje ciszę , żadnego szumu ani nic a 2 to ma dać efekty a nie wygladać. Panel troszku sie grzeje ale tylko płytka temp do ogarnięcia, a 3 to ma działać nie wyglądać  no chyba że chcesz gości spraszać i wystawiać panel na ekspozycje 😉 

8 godzin temu, Szym napisał:

@Szym  25-30 cm i trzeba temperaturę kontrolować

u mnie wisi 15 cm od szczytów (wyżej nie dam rady ) 

Edytowane przez lamasky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fachowcy, mieszkam w Holandii, wynajmuje dom (cały dla siebie) mam troche ogródka i fajna piwnice. Myślę o pierwszej hodowli i teraz kilka pytan:

Indoor czy outdoor?

Jaka odmiana jest mocna i jednocześnie łatwa w uprawie na pierwszy raz ?

Dodam że palę dużo, żeby coś poczuć, muszę zapalić coś dobrego (ostatnio przerzucilem się na GMO Cookies) więc uprawa white widow, amnesia czy ak47 od razu odpada.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...