Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj ogólne pytanie o uprawę indoor

Rekomendowane odpowiedzi

Aaa, no to lipa. W takim razie koncz lst, poprostu  niech krzak juz sobie w takiej pozycji rosnie.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za info bo nie miałem pojęcia jak dlugo to tak trzymać czyli co puścił te dwa dodatkowe I teraz to już odczekać I niech swobodnie rosnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam roślina ma Dziś 25 dni od 3 dni widzę białe włoski czyli zaczyna kwitnąć? Do tej pory byla podlewana BIO Grow czy moge juz zmienic na canna boost czy zbyt wczesnie 20191115_060144_capture.thumb.jpg.7bd4e0a85f6e214c1523c9a104750c23.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Farmer191 said:

Witam roślina ma Dziś 25 dni od 3 dni widzę białe włoski czyli zaczyna kwitnąć? Do tej pory byla podlewana BIO Grow czy moge juz zmienic na canna boost czy zbyt wczesnie 20191115_060144_capture.thumb.jpg.7bd4e0a85f6e214c1523c9a104750c23.jpg

Ja bym sie wsztrymal, az bedzie juz miala wyrazne topy, albo polaze jakies oznaki niedoborow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dalej podawal nawozy na wega i cos na korzenie napewno. To jeszcze mlody plant ktory caly czas rosnie.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki a ja mam wrażenie ze jakas taka mizerna jak na 25 dni trzymam ja pod cfl 300w wentylacja wszystko jest nawilżacz staram się trzymać 25stopni I 60-70% podlewam tak co 3 albo 4 dni sprawdzam po prostu jak doniczka jest lekka do podlewam woda z organicznymi bio grow jakby nie było pierwszy krzak człowiek ciągle szuka czyta co jak jaka metodę nawoz ogląda filmiki jak ludzie radzą sobie z swoimi co jeden to większa lepszą I stąd człowiek ma oczekiwania Ale to pierwsza moja więc zobaczymy na spokojnie z każdą następną będzie mam nadzieję lepiej dzieki za pomoc I rady 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było ma Jeszce z 6 7 tygodni przed sobą z tego co w opisie jak ja zakończą postaram się w życiu zdjęcia z każdego tygodnia raz jeszce dzieki za rady wszystkim 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mina miesiąc od wykielkowania już są małe topki I pierwsza dawka canna boost I tak do końca tylko ostatnie dwa tygodnie sama woda 

20191121_204638.jpg

20191120_170355.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20191121_204638.thumb.jpg.78af67136d750e8ed1af49b151fb51d0.jpg20191208_090855.thumb.jpg.c32470fc6a6ac5c90d62a9c6348344b1.jpgWitam wszystkich jak obiecałem tak wstawiam fote  mina 2 tydzień kwitnieca zostało Jeszce dwa miała sporo żółtych lisci więc zostały ścięte I ogólnie została przystrzyzona by się skupiała na topach tak mi się zdaje Ale że to pierwsza więc człowiek na błędach się uczy o to zdjecie z początku I z 2 tygodnia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zonk  Ale w sumie to wycielem te naj większe bo były duże I zaslanialy inne topy jedni tną drudzy nie następną zostawię naturze jedynie podlewanie światło I odrzywki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się obniżać gdy gleba jest zbyt mokra, ziemia z nawilżaczem jak coś, ale dzięki za info zwieksze wilgotność w pokoju

Edytowane przez Mishuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi polecić jakiegoś malego growboxa? Chodzi mi o gotowy zestaw żeby był kompletny i wystarczający na jedna roślinę. Proszę o link do gotowego zestawu lub linki do złożenia własnego? 
z góry dzięki ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...