Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj ogólne pytanie o uprawę indoor

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko jutro postaram się jakoś wykombinować wieszak albo coś jakby nie było wielka żarówka 

I Jeszce jedno ten trening lst  wiem o co chodzi ale jak dlugo roślinna ma pozostać w takiej pozycji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester dzieki zainfo znalazlem taki  rysunek teraz czekać co będzie. I jak to jest z tym światłem.co forum każdy co innego 18/6 dla automatu może być czy 20/4 albo ciągle 24

Screenshot_20191012-200226_Chrome.jpg

Edytowane przez Farmer191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hps bylby duzo lepszym wyborem, ale  ok dobrze ze duala kupiles. Powies ja poziomo, daj jakis odblysnik i powies tego clfa 20 cm. od szcztow rosliny.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jedną roślinkę dual dałby radę tylko zainstalować żarówkę w poziomie do tego odbłyśnik jakiś nawet i z puszki od piwa chociaż odbłyśniki tanie są 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester puszka od piwa chyba nie da rady bo ta żarówka ma jakieś 30cm długości I chyba z 10 średnicy Ale mam Jeszce troche koca termicznego I coś wymyślę ale właśnie tak Czytam I zdania są podzielone jedni pion drudzy poziom może zostawić w pionie Ale odblysnik zrobić coś na zasadzie parasola 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żarówkę daj w pozimie, tutaj zdania nie sa podzielone, w pionie tracisz duzo swiatla. A jesli chodzi o odblysnik to kup jaki jak do hpsa.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Krótkie szybkie pytanko. 2 tydzień flo, nawożę organicznymi nawozami od BioBizz bio grow, bio bloom. Lecz zastanawiam się czy dodać już do tego stymulator kwitnienia top max. Jak myślicie? Czy za małe jeszcze czy może jednak dodać?

20191014_120349[1].jpg

20191014_120404[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dromek1996 Organiki od Biobizz sa bezpieczne w uzyciu, iektorzy nawet nie plucza roslin przed scinka tylko scinaja jeszcze w trakcie nawozenia. Tak ze jak juz chcesz nawozic top maxem to wal smialo 100% dawki zalecanej przez producenta. Tylko ze bym sie wstrzymal jeszcze z top max, bo kwiaty dopiero sie formuja, a on jest na zaawansowana faze kwitnienia. Jak bedziesz go uzywal nawet teraz to plantom nic sie nie stanie, ale bezsensownie bedziesz marnowal nawozy.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyslam sie ze chcesz zwiekszyc wilgotnosc ? Ja dawno temu stosowalem wilgotne scierki z materialu. Wisialy one nad pojemnikiem z woda wystajac  na okolo 30-40cm, dolna czesc szmatki byla oczywiscie caly czas zamoczona w wodzie. Takie cos zwieksza wilgotnosc w boxie  o wiele efektywnej jak sam pojemnik z woda.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie @Farmer191  , tak jak pisze @doominik  a dodatkowo ten wiatraczek mieszający daj tak aby dmuchał typowo na koleżankę bo z tego co widać na fotce to wieje głównie na doniczkę ? 

Edytowane przez Dominika3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...