Skocz do zawartości
Farmerka

Purple Lemonade Auto - Strawberry Pie Auto - Spider Farmer sf1000

Rekomendowane odpowiedzi

To wszystko zależy od tego jak w pokoju jest cieplo. Jak nie ma mnie w pokoju i temp jest 19-20° to w boxie 24-25°. Jak jestem to grzeje zazwyczaj do 23- 24° i wtedy temp w boxie skacze do 28. Jak zamontuje resztę wentylacji za jakis tydzien to wszystko sie ureguluje.?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile stopni/ciepła daje Tobie sf1000?

Edytowane przez Bds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bds nie do końca mam pewność bo box stoi przy grzejniku. Najwiecej mialam 29° jedynie z wentylatorem mieszajacym. Teraz podłączony jest wyciągowy i wpuszczający i nie ma wiecej jak 25°. Ja to bardziej sie martwie że w nocy spada do 18° jak wyłącza sie lampa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, dopóki nie schodzi pod 15 jest dobrze.

Więc średnio wychodzi 7 stopni? (18 noc/25 dzien)

I to jest box herbgarden? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Ile nad krzakiem masz lampę? Tak jak radzi producent? Jakieś spostrzeżenia co do niej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bds boxa kupiłam z hydroponics4less. Lampa jest jakoś 30cm nad roślina. Pierwsze dwa tygodnie byla 20cm nad roślina, ale ją podniosłam wyżej, bo roślina za niska była do lst. Żadnych zastrzeżeń do niej nie mam, robi swoją robote. 

Ogólnie to nie patrze jak radzi producent co do lampy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do niej, będzie w moim secie. 

Nie słuchasz się producenta tylko obserwujesz po roslinie, czy ja zbija/wyciąga i korygujesz wysokość, tak? Ty tam nie masz wtlaczajacego, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
42 minutes ago, Farmerka said:

Kupiłam mikoryze jakąś, chyba ją jutro zaaplikuje.imageproxy.php?img=&key=0d327965a0aff22b

 

Rozpuść w odstanej wodzie żeby nie było chloru. Do wody w temperaturze wsyp mikoryzę i zamieszaj.

Podlej całą doniczkę.

 

Nie polecam stosowania mikoryzy z nawozami mineralnymi, bo mogą ją osłabić, a nawet zabić. Żeby poprawnie działała to tylko nawozy organiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bds mam wtlaczajacy. Tak dokładnie tak robie. Obserwuje rosline, jak trzeba to obniżam lampe lub podwyzam. Jeśli chcesz kupić to moge powiedzieć że warto, ale na rynku są tez lepsze lampy.

@AgaszkaB ale czy ja pytałam jak jej użyć? ? potrafię przeczytać co pisze na opakowaniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...