Skocz do zawartości
magnus8891

Moja pierwsza uprawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jestem nowy na tym forum jest to moja pierwsza uprawa i chciałem sie was zapytac czy moja roslinka dobrze rosnie

jest to jej 18 dzien , 15 dnia pierwszy raz podlalem ja nawozem

co o niej myslicie dobrze rosnie

z góry dzieki za informacje

IMG_20201119_142309.jpg

IMG_20201119_142457.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przesadź ją do większej donicy , minimum 10 litrów , puki teraz jeszcze wygląda powiedzmy ok , to za jakiś czas będziesz miał tylko problemy przez wielkość tej doniczki aktualnej .  I ta ziemia mi się nie podoba , co to za ziemia ? 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, magnus8891 napisał:

Stoi w takiej szklarni jak na zdjeciu a oswietlenie to zwykła żarówka led ktora ma 1000 lumenów i 11 wat

szklarnia-ogrodowa_352635.jpg

Oj , oj , oj ... koledzy niech napiszą , bo ja nie mam serca , powiedzieć Ci że to się nie uda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, magnus8891 napisał:

Stoi w takiej szklarni jak na zdjeciu a oswietlenie to zwykła żarówka led ktora ma 1000 lumenów i 11 wat

szklarnia-ogrodowa_352635.jpg

Przy takim setupie raczej nie oczekuj pokaźnych zbiorów, jeśli w ogóle jakies sie pojawią:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zainwestuj w normalny namiot i ziemię jak będziesz w większe Doniczki przesadzał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@magnus8891  To nie wygląda na szklarnie tylko na suszarkę , nie masz przecież możliwości stworzyć w tym roślinie ciemni, bo ściany są przeźroczyste, więc jak to nie automat to, jak ma ci zakwitnąć? Jak chodzi o oświetlenie to żarówka, jaka daje 1000 lumenów wystarczy na powierzchnia boxa 15 cm na 15 cm, a zatem nie ma szans, by ci coś na takim oświetleniu z tej hodowli wyszło.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@magnus8891  Twoja powierzchnia "boxa" to 0,35 m2. Na taką powierzchnie potrzebujesz 17500 lm, czyli na ten twój box potrzebowałbyś 17-18 takich żarówek, jak masz. Kup panel led, lampę hps, lub cfl, bo na tym oświetleniu, jakie posiadasz nic z tego nie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

typie, stara mi zabrania wchodzić w linki, w takie linki, od obcych osób

Edytowane przez Bds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...