Skocz do zawartości
Gość Urojenie

[1m2] [MH/HPS 400w] 6x Critical Kush, 3x Critical 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Urojenie

@Zielone krainy

widziałem jeden materiał na temat micro toppingu, zainteresował mnie... nie będę znał rezultatu dopoki sam nie spróbuje ? Nie mam tez ciśnienia na jakiś ogromny plon, bo i tak tego przez rok nie zjaram ?

Edytowane przez Urojenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

@Zielone krainy weg zawsze można wydłużyć, zreszta zobaczymy jak to będzie z miejscem. Na tych nie pociętych zrobię LST jakoś za 2-3dni myśle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

szanuję Twój plan treningowy, mają dobrego opiekuna ^^

zawsze lubię, jak ktoś ma swój pomysł na grow 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

Dzień 11

Jednej pannie chyba łeb zle ujebalem i dopiero teraz zauważyłem ??????? chyba fim z tego wyjdzie niż topping

panienki nabierają masy, większego stunta chyba nie maja, dziś oststnie podlanie delikatne przed LST (przekonał mnie @Zielone krainy by robić na sucho) jutro może wieczorem już gleba.  panną bez glowy dam jeszcze odpocząć kilka dni ?? 
 

Ps. Ten maluszek już goni resztę ?
 

btw, narazie leje sama wodę, poczekam aż pokażą się jakieś braki najwidoczniej light mix daje radę jeszcze 

FCC05365-0589-49F2-9680-0762FD5FEEE3.jpeg

B163D253-085D-4FC1-90A5-6D509E80905F.jpeg

0B8CA9CD-D73E-4060-B7CF-29E50AF2BB57.jpeg

Edytowane przez Urojenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Urojenie  Trening FIM z tego , co czytałem powstał właśnie przez błąd w sztuce, ktoś chciał zrobić TOPPING, ale właśnie nie tak, jak chciał uciął ;) U ciebie na zdjęciu na TOPPING to nie wygląda.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panny sa zdrowe, dobrze wygladaja, nie ma sladu  jakichkolwiek niedoborow czy innych niepokojacych zmian na lisciach, generalnie wszystkie planty prezentuja sie bardzo dobrze. Rob lst, juz mozesz, wczesniej zaczniesz trening, to i szybciej go skonczyc. A co za tym idzie bedziesz mogl wyslac planty na flo o kilka/kilkanascie dni wczesniej, a to z kolei spowoduje ze wczesniej zetniesz planty.  Reszta juz zalezy od Ciebie, odpalasz  od razu kolejne grow, nie marnujac  niepotrzebnie czasu. Ja jestem za ta wlasnie opcja, box nie moze stac pusty, pusty growbox to  marnowanie czasu i potencjalu pestek ktore moglbys posadzic  jeszcze tego samego dnia, w ktorym zwolnil sie box ?. Moze nie masz potrzeby odpalac kolejne grow bez wiekszej przerwy miedzy aktualnym praktycznie zakonczonym juz grow, a nowo odpalonym, czysto teoretycznie, kolejnym grow. Moze masz duzy zapas zielska i narazie nie potrzebujesz  startowac z kolejnym grow Plenta jest taka sama jak na poczatku, szybciej wysiejesz, szybciej wyjda z ziemi dzieki temu szybciej beda wystarczajaco duze zeby wykonac na nich planowany trening. Szybciej zaczniesz trenowac, szybciej skonczysz trening i przez to panny beda  mogly zakwitnac o kilka/kilikanascie dni wczesniej..itd.itd.

 


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

Dzis już wjeżdża LST na wszystkich pannach wieczorkiem, ten zjebany topping to nie wiem co to jest ale rośnie ?

04FCC4C8-D405-4E52-AE66-C84AACB6D2FB.jpeg

CAFC9A3E-7CDF-4A60-90DA-C251A9494CFC.jpeg

@CheMsKuN masz racje, plan jest taki ze jak juz box się opróżni będą czekać kilku dniowe sadzonki gotowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

Up,

 

Panienki już przy glebie, poza jedna spóźniona dam jej chwile jeszcze niech dogoni starsze koleżanki. Ogólnie fajnie, bo w końcu coś można porobić przy nich normalnego ? 

Po LST panny dostały 400ml wody z 20% zalecanej dawki bio grow. Dolne liście zaczęły minimalnie żółknąć, dałem bardzo mała dawkę, nie chce przesadzić.

 

ps. Po micro toppingu roślinki dostały bardzo grubych łodyg, oraz odrosty są 2-3 większe niż te bez toppingu.  Nie wiem czy będę ciął głowy reszcie panienek, niby chce porównania no ale zobaczymy jeszcze. 

 

 

A29804F8-599E-4589-B665-E195BBA3D1CB.jpeg

E5540ED5-D0B5-4184-A246-BDC1B0EAA588.jpeg

2A24D5DD-4E3A-4086-B2C6-007E99131C5A.jpeg

7A9DC02F-C4EB-4E06-A1D0-EA19723AF008.jpeg

8E594DAB-9A67-434D-9838-5F77EB7EE0C4.jpeg

Edytowane przez Urojenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

Day 13,

 

piekny widok po LST, jedyne co mnie wkurwia to ta z nieudanym toppingiem, nie wiem co z niej będzie ale dla doświadczenia zostawię jak jest. 
warunki w normie , dziś podlane sama woda, po malutkiej dawcę nawozy na weg dziewczyny wyglądają rewelacyjnie ??
 

ps. Maluszek dziś stracił głowę ?

0914E019-58A5-4750-9D68-36B85E538E08.jpeg

F1459240-8CE6-4019-8AD2-1B438FB1EBE8.jpeg

5492BB60-A217-4F8E-AE2C-C65F7D066F3F.jpeg

BC53FEE7-03F0-4D5B-900F-605ED5BAAC94.jpeg

063145C8-4BDA-4D34-A8B1-87CE7699AF7B.jpeg

D5847A3E-0240-402B-8949-72159CEC3994.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Zielone krainy napisał:

Jak dla mnie ładnie , nie wiem tylko czy bym stosował tak cienkie kabelki, bo bym się obawiał, by przypadkiem nie pocięły rośliny, ale jak chodzi o wykonanie to wygląda to dobrze.

 

Poza tym ze sa ciensze to nadal nadaja sie swietnie. Dopuki sa powlekane wszystko powinno byc wporzo. Sam z takich korzystam ❤️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...