Skocz do zawartości
Gość Urojenie

[1m2] [MH/HPS 400w] 6x Critical Kush, 3x Critical 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Lst na takiej powierzchni to mision imposible a scrog to już żart.. Sory ale mi 4 się lekko cisną a scrog  na metrze to max dwa krzaki. Ale popatrzę jak go poprowadzicie. Może się czegoś nauczę ?... 

Tylko niech się nikt nie obraża.. Wystarczy inne relacje Obczaić 

Edytowane przez Jamajczyk13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jamajczyk13 Na powierzchni 0,32 m2 mam 4 rośliny, treningi jakie im zrobiłem to FIM , TOPPING i SCROG i wszystko się na styk mieści, nie ma problemu, musiałem tylko dolne partie większych liści usunąć i teraz jest w porządku. Ja się nie obrażam, każdy ma swoje doświadczenia i ma prawo do swojego zdania.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Zielone krainy napisał:

@Jamajczyk13 Ziomku on ma powierzchnie 1 m2 , a ja mam 4 rośliny na powierzchni 0,32 m2. On ma powierzchnie ponad 3 razy większą niż ja.

 

Dużo zależy od wielkości donic,  na 9roślin  5litrowe donice starczyły by

Edytowane przez Adrianosik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na spokojnie, @Jamajczyk13 może i się czegoś również nauczę. Jak będą problemy zawsze można siatkę porozcinac i wyrzucić, ale jeśli będzie miała małe oczka to będzie las topów ? ja to widzę oczami wyobraźni, ale oczywiście nie każdy musi widzieć to tak samo

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rety ludzie, jemu jeszcze rośliny nie wykiełkowały, a Wy się już kłucicie. Czytał, interesuje się i podjął decyzję. Pomóżcie mu jak będzie potrzebował bo jak na razie bardziej demotywująca jest ta rozmowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrianosik moja pow.   boxa to 0.70m2 (120x60), wysokosc boxa 120cm. Mam w nim 8 roslin w 12L donicach (mix  z sativ i indyjek). Trening jaki wykonaywalem na krzakach: LST, FIM, Lllipoping i Topping. Wszystkie krzaki mialy 4 tyg. wega. Odnies sie do tego.

 

 


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik  Duzo pale, musze sobie jakos radzic ? @Jamajczyk13  To wszystko zalezy, kiedy wjechac  z teningiem (jakimkolwiek) oceniasz po tym ja roslina sie prezentuje (wysokosc, wyglad itp. itd.).


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

Siemanko, mały UP bez fotek.

Wszystkie pestki są już w glebie, 2 z nich miały mały kielek przez 24 nie rósł już wrzuciłem do ziemi. Jedna pana już wyszła z kaskiem po 20h na waciku i 20h w ziemi ? jest już w boxie, czekam na resztę i lecimy. 
 

Zamawiac siatkę do Scrog? Pozdro ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...