Skocz do zawartości
Gość Urojenie

[1m2] [MH/HPS 400w] 6x Critical Kush, 3x Critical 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Urojenie

                                 SIEMANKO ??
 

Witam serdecznie na moim drugim grow indoor, tym razem trochę większy. Za pierwszym razem bawiłem się w PC BOX - fajna przygoda ?

 

Co, gdzie i jak? 

Namiot:

1m x 1m x 2m

Pestki:

3x Critical Kush Dinafem

3x Critical 2.0 Dinafem

3x Critical Kush Barney’s Farm 

Oświetlenie:

400w Lumatek MH na weg HPS na FLO - balast Digibright 

Wentylacja:

Wyciągający :150mm  2biegowy 410/530 z filtrem węglowym OX

Mieszający : 6 calowy IGENIX

Wloty: 2 pasywne (zależy od temperatury w domu mam chory boiler włącza się kiedy chce)

Nawilżacz 

Ziemia:

BioBizz Light Mix w 11 litrowych doniczkach 

Nawozy:

BioBizz Try Pack 

 

Warunki w namiocie:

Dzień temp. 27-28 wilg. 50-60

Noc temp. 19.5-20 wilg 65-90

 

Fotoperiod 18/6 - 12/12

Trening

Na pewno LST, a co dalej zobaczymy ?

Do tego wszystkiego oprzyrządowanie typu elektroniczny miernik PH wody,  Sonda do ziemi 3w1 (PH - Wilgotność - Temp), Roztwory do zbijania i podnoszeni PH wody, stacja pogodowa 
 

Pestki niecałe dwa dni temu trafiły do wacików, niektóre już pokazały kiełki, poczekam jeszcze chwilę i do gleby. 

Pozdrawiam ??
 

51F519D9-8429-4E59-B910-672F4F440AFF.jpeg

4A5E5068-51B7-491C-BCFC-291230611F45.jpeg

ACAEEAD7-4C06-4920-B20A-CBC7EC0948F5.jpeg

Edytowane przez Urojenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Urojenie ja też na spokojnie dałabym krótkiego wega, a nie 12/12 od początku,ten fotoperiod od razu to raczej do treningu sog, a z tego co widzę, użytkownik nie ma tego w planach

@Zielone krainy mówi dobrze

BTW spoko pestki, ciekawi mnie właśnie też lampa metalohalogenkowa, obserwuję, życzę powodzenia i jakby co służę pomocą 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Urojenie powodzenia, a co do tej sondy do ziemi 3 w jednym to z doświadczenia wiem że są gówno warte. Wilgotność sam nauczysz się oceniać na oko, do ph lepiej kupić coś żeby sprawdzać ph ziemi i wody. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

@Adrianosik  zobaczymy, wysoki box potrenujemy i będzie gites. 
@Groovebusters  Dzięki bardzo - doceniam ? poniosło mnie trochę na głęboka wodę zdaje sobie sprawę, ale lubię wyzwania ? jakie treningi byś polecił w tym wypadku? Pozdrawiam 

@Seba691  właśnie tylko i wyłącznie kupiłem to do PH by sprawdzać co jakiś czas. Mam miernik PH do wody również, damy radę pozdro ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Urojeniena pewno podstawą jest trening lst, a polecam jeszcze lollipoping (wygolenie dołów, żeby energia szła do góry w topy) i topping (przycinanie szczytów, żeby z 1 wyrosły 2)

a druga propozycja to ewentualnie siatka- scrog, to takie lst tylko przekładanie pod siatkę (wtedy rozstawienie szczytów byłoby najlepiej rozplanowane) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Urojenie leć z toppingiem. Po 2 szczyty x 9 daje 18 pięknych, nie kradnących sobie, światła i miejsca ?

Jak cała podłoga w doniczkach obok siebie, to chyba inne opcje odpadają.. Ale to tylko moja sugestia po tym co widziałem w innych hodowlach ✌?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrianosik Przeciez on ma tam od zajebania miejsca, dlaczego mialby nie robic wega ? Jak nie masz pojecia w temacie to sie nie udzielaj. Stul pysk, czytaj i ucz sie od starszych misiu z gumy.

@Urojenie Critical 2.0 to kupa, jego pierwsza wersja jest o wiele bardziej stabilna  i napewno mosniej ryje banie. Tak jak juz pisalem,. masz w chuj miejsca, dalbym minimum 4 tyg. wega (zalezy od tego jak krzaki beda reagowaly na trening). Apropo trenigu, skup sie na  LST i Topping. Powodzenia.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

@Groovebusters ok no to padnie na lst i topping, dzięki ?

@CheMsKuN  szczerze to naczytałem się na temat tych odmian przed kupnem, było ok. Po zakupie znowu poczytałem lecz na  na eng stronach i Critical 2.0 już średnio wyglądał, one już są w ziemi wiec pozostaje mi z nimi powalczyć ? nie lubię aż tak mocnego palenia, może będzie akurat?  Lecimy z LST ( przed wrzuceniem ziemi zrobiłem z 20 dziurek do okoła doniczki,  a co do toppingu już zasiadam do lektury)

edit:

Napisze mały update w sumie, 5 z 9 pestek jest już w ziemi, reszta po 3 dniach dopiero zaczęła puszczać mały kielek, Barney’s Farm są w tej kwestii najwolniejsze ? jedna chyba w ogóle nie wychodzi, w razie wojny to wrzuciłem dodatkowa na wacik (mam rezerwy) żeby nie była spóźniona. 

 

miłego dnia ??

Edytowane przez Urojenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN  on ma 1m2 miejsca do tego 6 sezonówek i  to ma być dużo miejsca!?  Mi pszy dwóch kszakach miejsca nie starczało pszy takim boxie i  4tyg wega. Po za tym   kultura chyba powinna każdego obowiązywać nawet w internecie, a nie chama zgrywać bo żygać sie chce

@Zielone krainy co z tego że puści je wysoko skoro światło będzie docierało tylko na górne topy  dolne partie topów bendzie czeba  i tak powycinać  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Adrianosik napisał:

@CheMsKuN  on ma 1m2 miejsca do tego 6 sezonówek i  to ma być dużo miejsca!?  Mi pszy dwóch kszakach miejsca nie starczało pszy takim boxie i  4tyg wega. Po za tym   kultura chyba powinna każdego obowiązywać nawet w internecie, a nie chama zgrywać bo żygać sie chce

Kultura wyraża sie również pisownią

 

???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...