Skocz do zawartości
mikosz

Nowe green outy

Rekomendowane odpowiedzi

Próbował ktoś nowych green outów z linii pure? Oglądałem kilka testów i wszyscy chwalą. W necie różne opinie, dlatego pytam tutaj. Sam zamówiłem 4 buteleczki na test, zobaczymy co to przyjdzie ?

9451FF2D-51E0-4E96-9588-A09CFC81330F.jpeg

Edytowane przez mikosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@mikosz nie sądzisz ze jakby kopał to by nie był legalny? Jak sprawdzisz jak działa to napisz opinię co i jak bo bardzo mnie zaciekawiłeś. Wygooglowalem to i coś to tanie jak na olejek cbd a w opisie jest ze zawiera śladowe ilości thc cbd itd więc myślę że nie urwie dupy, no ale jak będzie inaczej to chętnie sam zakupie, więc jak przyjdzie to testuj i pisz co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691 Klucz do legalności tkwi w zalecanej przez producenta dawce. Według zaleceń z etykiety buteleczka zawiera 20 dawek, w rzeczywistości żeby coś poczuć trzeba minimum połowę na raz wypić a najlepiej to całe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk @Seba691

Wrzucam opinię tutaj bo nie opłaca się zakładać wątku. Gęsta, oleista substancja w smaku i zapachu podobna do jakiś leków ziołowych. Trochę odpychające ale do wypicia. Po godzinie od wyzerowania buteleczki czuć rozluźnienie mięśni i  spokój na bani. Nie są to jakieś mocne efekty, miałem kiedyś palenie CBD i joint z połowy grama dał bardziej widoczny efekt niż Green Out. Największym rozczarowaniem są dla mnie olejki z dopiskiem „energy” po których trzeba się zastanawiać czy w ogóle już weszło i czy coś się czuje. Spodziewałem się czegoś znacznie więcej. Żałuję, że nie zamówiłem do testu jednego tylko aż cztery. Szkoda kasy, lepiej przygrzać bonio albo skręcić sobie jointa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...