Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna z najpopularniejszych metod palenia marihuany, różnego rodzaju lufki, fajki. Dużą zaletą palenia z lufki jest taka że można ją schować do kieszeni i palić kiedy ma się na to ochotę, oczywiście wszędzie tam gdzie marihuana jest dozwolona ? 

                                                                         14445_4-9998_m.jpg  

                                                                                                                               Najprostsza lufka dostępna w większości kiosków 

Niewątpliwą zaletą jest cena, jest to jeden z najtańszych przyrządów do palenia. Paląc z lufki można kontrolować ilość zioła, przez co jest to ekonomiczna metoda.

Szklane lufki, zanim stały się nieodzownym atrybutem jaraczy, służyły ludziom do palenia papierosów bez filtra, pełniąc rolę przedłużonego ustnika. I z tym wiąże się niewątpliwy minus całego fifkowego procederu, mianowicie, zbyt wysoka temperatura, a także brak jakiegokolwiek przefiltrowania dymu. W efekcie palacze raz za razem narażają się na przyjmowanie nadzwyczajnie gorącego podmuchu, a także wciągnięcie pełnego pakietu substancji smolistej (zwłaszcza jeśli przyjdzie im do głowy – w tzw. czarnej godzinie – ją opalić). Wiąże się to niestety z niechybnym uszkodzeniem szkliwa, bardzo niekorzystnego dla prawidłowej konserwacji uzębienia. Dla zębów, a tym bardziej dla płuc i tchawicy substancje smoliste również nie są tym, co tygryski lubią najbardziej – eufemistycznie pisząc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

Ja większość czasu, odkąd zacząłem jarać przejaralem z lufki, będąc tego świadomym, jak bardzo jest to dla nas szkodliwe, gdy szkło jest podgrzewane i wytwarzają się substancje smoliste, no ale cóż było się młodym głupim, więc jak to powiadają było minęło i niema co do tego wracać, lufki do opału też się zdarzały ale w mniejszych ilościach i rzadziej, a teraz już wgl. Bo zdałem sobie świadomość z tego jak bardzo jest to szkodliwe dla naszego organizmu. Więc wszystkim którzy opalają mówię STOP. Lepiej nie jarać wgl niż truć się syfem wdychanym przy podgrzewaniu lufki.

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"jak nic nie ma zawsze opale" 🤣🤣 ale akurat jest. Lufki towarzyszą mi odkąd poznaliśmy się z marihuaną 👋 znam nawet takich co lubią smażyć szkło. Czasami mi się zdarzy ale to już jak puchy wszędzie co się naprawdę rzadko zdarza. Ale wracając do lufek dla mnie są niezawodne. Tanie, małe, poręczne,dobrze kontroluje się ilość tematu no i można zajebać całą lufkę na bucha co też mi się czasem zdarza☯️ już nie wspomnę o pozostałych funkcjach lufek w różnego typu fajkach. lufkę (najlepiej nabitą) warto posiadać zawsze przy sobie. Lufki zapewniają również dyskrecję. Są ekologiczne - kiedyś zgrzałem szkło palnikiem do białości i używałem go ponownie 👌 ku pamięci tego wspaniałego akcesorium leci zdjęcie mojej tyczki po tygodniu podpalania po kryjomu.. i tak już ponad 20 lat

 

IMG_20230305_083616.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...