Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Elo mordy i wariaty konopne. Moje panny dostały dzisiaj ostatną porcje wody w niedziele  kosa... 

20210402_212038.jpg

Rośliny dojżałe w opór .. jak myślicie ile palenia zbiore.?

20210402_212034.jpg

Edytowane przez Adrianosik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Adrianosik napisał:

Rośliny dojżałe w opór .. jak myślicie ile palenia zbiore.?

nie wiem ale ładne szyszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Szym napisał:

nie wiem ale ładne szyszki

 Niektóre Gałązki  mocno wyginają sie pod ciężarem topów. Jak zbiore ponad 400g to uznam ten grow za udany

Edytowane przez Adrianosik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo mordy dawno mnie niebyło ,zważyłem w końcu palenie wyszło 577.6g  jestem zadowolony ale mogło być lepiej 😉 fotorelacje uważam za zakończoną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy przedłużylo siębo musiałem na 2tyg opuścić  rośliny i tu błąd zrobilem bo  na ten czas zostawiłem światło  18\6  a powinienem wtedy na 12\12 przełączyć po z tym pierwsze pestki które mi wyszły   zapomnialem podlać i mi zdechły więc szybko nowe do wody wsadziłem ale sie nie przyznałem xd  taka sytuacja, niestety  erly skunk sie schermił z 20 estek z niego wyciągłem a ile jeszcze w topach siedzi!? Niewiem co z tymi pestkami zrobić kiedyś posadzilem pestki z chermy  topy były piękne i naprawde duże ale nic nie klepały ciekawe czy tak zawsze jest  ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrianosik Mi też jedna na ostatniej uprawie zchermiła i zapyliła pozostałe. Pestek w topach od groma , takie jaja, ale trudno. Palenie klepie z hermy też, ale lekko gorzej, tak było u mnie. Z tego, co wiem z pestek od hermy jest duże prawdopodobieństwo tego, że wyrośnie herma, więc sam tych pestek ze swojej hermy nie sadzę. Gratulacje wyniku, bardzo ładny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak sobie przeglądam to forum, zakończone fotorelacje i trafiłem na tą i muszę przyznać że są tu konkretne fotorelacje, nieźle ci się udało to mordzia. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...