Skocz do zawartości
olszak

GrowBox 100CMx100CMx200CM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie potrzebuje pomocy od bardziej zaawansowanych growerow najlepiej indoorowych. Czego potrzebuje się dowiedzieć?

1.Czy box który wam pokażę będzie okej 

2. Co jest jeszcze potrzebne do boxa?

3. Pod jaka temperatura najlepiej kiełkować sądzić itd.

4 czy lampa hPs będzie ok ? Czy lepiej coś innego..

Podaję link do grow boxa

https://www.growweed.pl/pl/p/Zestaw-ekonomiczny-growbox-100x100x200cm-9-roslin-HPS-400W/2663 

Teraz kolejne pytania które będą związane bardziej z nasionami

Zamierzam kupić takie nasiona jak na zdjęciu, myślę że pozytywnie mnie zaskoczą.

1 czy nadadzą się one do tego boxa ?

2 jakie potrzebne są nawozy i jak je stosować 

3 czy plony będą mniej więcej podobne jak w opisach?

4 co mniej więcej jeszcze będzie potrzebne aby malutkie wiedziały po co rosną?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam :)

Screenshot_2020-11-18-15-46-18-887_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, olszak napisał:

.Czy box który wam pokażę będzie okej 

będzie

22 minuty temu, olszak napisał:

Co jest jeszcze potrzebne do boxa?

popatrz co inni mają

23 minuty temu, olszak napisał:

czy lampa hPs będzie ok ? Czy lepiej coś innego..

zależy jak masz hajs możesz leda dać

23 minuty temu, olszak napisał:

czy nadadzą się one do tego boxa ?

nadadzą

 

23 minuty temu, olszak napisał:

jakie potrzebne są nawozy i jak je stosować 

na wzrost jakiś i na kwitnienie tylko z umiarem

24 minuty temu, olszak napisał:

czy plony będą mniej więcej podobne jak w opisach?

nie

24 minuty temu, olszak napisał:

co mniej więcej jeszcze będzie potrzebne aby malutkie wiedziały po co rosną?

czytanie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@olszak Zestaw jest ok. HPS da radę, tylko na gorące dni polecałbym wsadzić go w cool tube. 

Jak masz dobrą ziemię spore donice i nie robisz długiego veg to nawozy będą ci potrzebne dopiero na flo. Na forum jest już sporo tematów, gdzie ludzie leją nawozy za wcześnie i mają problemy z roślinami. Lepiej za mało niż za dużo w tym przypadku. 

Co do konkretnych nawozów, to najłatwiej zacząć z zestawem podanym przez @Szym , a potem jeszcze poczytać i wybrać coś dla ciebie, czy to organic czy pH perfect itd

Te wiatraki secret jardin nają jeden problem-przepalają się kable zaraz przy obudowie silnika, ale można to łatwo naprawić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @doominik ogólnie potrzebuje nawozu który gra rolę za całość tzn wzrost kwitnienie jednocześnie ale ogólnie wolę stosować odrazu później z tym wszystkim zamotany a ja pracuje za granicą i ogólnie to mam zaufanego człowieka który by się tym opiekował i chce żeby wszystko było na tip top

@doominik ogolnie to myślałem nad takim czymś  czy da to rade ?

Screenshot_2020-11-18-16-44-55-448_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@olszak w tym przypadku najlepszy byłby zestaw advance nutrition basic trio gwarantuje dobre pH i podaje się tak samo od początku do końca, no ale to są chyba najdroższe nawozy.  

Wiesz jakie rośliny będziesz miał? bo jak jakieś auto to serio kup dobrą ziemię i odpuść nawozy na veg

Ten zestaw biobizz też jest od początku do końca, tylko miesza się składniki w różnych proporcjach w zależności od etapu życia rośliny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to automaty będę miał bo na tym mi głównie zależy aby spokojnie sobie rosły bez żadnych problemów dlatego też wolałbym od początku podlewać nawozami oczywiście tak jak jest napisane na ulotce jak już zakupie no ale miałem w tym roku outdoor krzaczka i ogólnie to no 0 nawozów i poszedł jakoś. Czyli ogólnie to nie potrzeba nawozów czy lepiej już kupić coś co zasugerujesz i poczekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo Jak tak czytam, i piszesz @olszak że nie chcesz mieć problemów a zaczynasz od auto, to scyzoryk mi się w kieszeni otwiera. 

Po drugie sekundo  - masz człowieka który by się zajmował. 

Ale czym ?

Podlewał będzie ?  

To nie tulipany w ogródku !

Zachęcam do lektury https://marihuanaforum.pl/forum/40-indoor/

Tam masz wszystko co Ci potrzebne. 

Dla mnie kolejny pusty post człowieka któremu nawet poczytać się nie chce, a hodowlę chce oddać koledze, który będzie mu pilnował .

Serio ????????????????????

 

 

A i podlewaj tak jak w ulotce, popal rośliny i potem zapewne kolega zglupieje a Ty się wkurwisz że pestki w błoto poszły. 

 

Siadaj i czytaj ! Potem nie będzie głupich pytań .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim wystartowałem z pierwszym grow czytałem o hodowli przez 4 miechy nonstop.

W praktyce sie okazało troche inaczej ale startowałem z nieco wyższego pułapu, bo hydro.

 

Tak czy inaczej uzbroj sie w cierpliwość i nos w książki- na pewno się oplaci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

@olszak ja do tego co jest w tym zestawie zawsze mam w gotowości miernik PH gleby, no i preparaty do zmiany PH wody ktora podlewam. 

co do nawozów to proponowałbym glebę light mix i nawozy bio bizz try pack, na Google masz tabelkę jak podlewać, ja się tego trzymałem za 1 razem i nie miałem żadnego problemu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...