Skocz do zawartości
Bds

Special kush 1/Special queen 1/cfl125

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza roślinę sadziłem w docelowej i faktycznie rosła wolno na początku.  Mam krążki jiffy i doniczki z celulozy.wczoraj się zastanawiałem czy nie lepiej sądzić bezpośrednio w canna  bo ma więcej nawozu ale może faktycznie ma to sens żeby od początku życia nie dostarczać tyle witamin młodej roślinie. Dzięki ! Fajnie że ty tyle można się dowiedzieć bo czasami niektóre sprawy jak się rozważa na prostą logikę A nie doświadczenie to potem okazuje się zupełnie odwrotnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam.

Kiepska sprawa, mało perlitu, za to cała cegła kookosa, przepłukanego i odciśniętego czeka na zalanie woda (odstaną jedynie 5 godzin) z pH 4.9/5.0

Tu pytanie, mixować taki kokos z ziemią czy dać sobie spokój z uwagi na tymczasowy brak miernika ec. Obawiam się zbyt małego drenażu ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś być z tym sadzeniem w małych doniczkach ale mi chodziło o to, że jak już przesadzać do dużych to żeby ta roślina była mocna i rozwinięta, a nie jak ktoś pisał że jak pierwsze listki wypuści bo wtedy nie ma to najmniejszego sensu i można przez przypadek ją uszkodzić. To ma być mocny krzak, a nie wątła sadzonka

@Seba691 Mnie się wydaje to bez znaczenia i różnica będzie nieodczuwalna. Jesli się przesadza to też chwilę zamuly złapie bo najpierw korzenie będą drenowały ziemię. U mnie od razu w docelowych po 14 dniach była dżungla ale tak jak piszesz, co człowiek to opinia i jeśli ktoś się psychicznie lepiej czuje to niech tak robi.

Ja znalazłem patent na lst jeśli się w małych sadzi ale zdjęcie dodam później

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik To ja ten ktoś co przesadza jak ma dwa pierwsze listki ??

Nie no fakt. Prostuje temat ?

Raczej nie te dwa pierwsze jajowate tylko pierwsze dwa piętra. IMG_20201008_214251.thumb.jpg.31729036ea6e4de7de5a5b2b35dc795f.jpg

Tutaj ma 12 dni od wyjścia.. A przesadziłem do dużej dwa dni wcześniej 

I w sumie u mnie jedna najmłodsza poszła odrazu do dużej bo już się nie chciałem bawić a i tak była prawie dwa tygodnie w plecy. 

Napewno różnica nie jest aż tak zauważalna ale zostawiłem trochę miejsca w doniczce i jak podrosła to podsypałem 

Edytowane przez Jamajczyk13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20201118_173904.jpg

IMG_20201118_164831.jpg

30.3*/67hr, wg nowego termometru, sonda utknięta między donice, coś kłamie.

Moi drodzy, czy jutro już mogę aplikować bio grow+alg a mic czy podlać dopiero za dwa dni?

I magiczne pytanie, ile? Woda ma wypłynąć zawsze podczas podlewania, jakie są wasze opinie? /ta, słyszałem o ważeniu donic/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dalem 400ml +1ml alg a + 0,5 bio grow na donice

Nic nie wypłynęło, chociaż póki co im wystarczy tyle, nie piją zbyt wiele, co nie?

@Legalize@LLBanditos pestka po lewej była 3 dni przeszło pizda do góry, nim zanotowałem, że kieł w dół ma rosnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2x400ml h2o+1ml alg a mic+0.6ml bio grow/ph 5.9

29*C/80-82hr

Mam wrażenie, że liście są blado zielone

IMG_20201121_231928.jpg

IMG_20201121_231947.jpg

IMG_20201121_231943.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wszystko dobrze z liśćmi, zdrowa zieleń. BTW tak na przyszłość: nie wkłada tych tekturowych opakowań po nasionach do doniczki, bo puszczą do gleby niepożądane substancje @Bds

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...