Skocz do zawartości
Bds

Special kush 1/Special queen 1/cfl125

Rekomendowane odpowiedzi

Z trzymaniem w malych doniczkach trzeba uwazac, zeby korzenie nie zadlugo cisnely sie bez wystarczajacej ilosci miejsca na dalszy rozrost. Takie cos moze spowodowac dlugotrwale zatrzymanie wzrostu planta, czy nawet z rosliny zrobi sie poprostu karzelek. Tak ze przedadzac do wiekszych donic trzeba z glowa w odpowiednim czasie. Duzo ludzi sadzi pestki czy mlode sadzonki bezposrednio w donicach docelowych, ja osobiscie tak nie robie, ale nie jestem przeciwnikiem tej metody.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bds wbij sobie pienezki, te takie szabelki - fajnie się do nich wiąże. 

Przy LST unikaj dotykania listowiem gleby. Niech zawsze ma pod spodem przestrzeń.

Wiatrak bym nieco oddalił by tylko leciał delikatnie na nie powiew, a nie pierdolnięcie bezpośrednie ?

Jak łapiesz roślinę to możesz lekko nad ziemią i wtedy wygiąć, w moim przypadku dało ciekawe odrosty w drugą stronę. 

I np nie będę siał pestek przy brzegach doniczki jak większość. Wolę jednak na srodku, l jakoś przy mojej łapie rozkrzacza się idealnie mi na całą powierzchnię. 

Ale musisz zobaczyć jak Tobie pasuje.

Kolor ładny , zdrowo idzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez myślałem o scrogu ale 40x40 i dwie rośliny to trochę mauo miejsca.

A to nie jest tak, że lst zaczynasz i dajesz siatkę następnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bds  Można zacząć od LST i to dobry pomysł, ale nie musi się, można też szczyty rozkładać pod siatką bez wcześniejszego LST. Ja żałuje, że LST nie zrobiłem, bo pewnie łatwej byłoby mi zapanować nad wzrostem roślin, by mi panelu nie dotknęły finalnie, ale jakoś dam radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie miałem nadzieję, że pójdą do góry. Karłowate mi się wydają, podwyższyliśmy już lampę (była około 10-15 cm nad), teraz je ciachłem.

Już sam nie wiem co robię : o

Przynajmniej nowe odrosty dostaną więcej lumena

IMG_20201126_214505.jpg

IMG_20201126_214545.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...