Skocz do zawartości
13crew

Liście zmieniają kolor

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Szym napisał:

@13crew usycha stary liść zwyczajnie, ale zawsze można azot dać jak zbyt szybko żółkną 

Terra bloom może być ? Wcześniej   podlewałem na przemian z wodom.. green sensation. . Teraz mam mały zestaw startowy Plagron 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk Terra grow  czy pure zym??? 

43 minuty temu, Szym napisał:

@13crew usycha stary liść zwyczajnie, ale zawsze można azot dać jak zbyt szybko żółkną 

Terra bloom może być ? Wcześniej   podlewałem na przemian z wodom.. green sensation. . Teraz mam mały zestaw startowy Plagron 

Nie ogarniam. Tych. Nawozów jeszcze. Wcześniej  miałem zestaw startowy  tablety  ale     nie starczyło mi na wszystkie donice wiedz to rodzililem  każdej po trochu ale to było x czasu temu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pure zym ? Po co ? Chyba że po nim chcesz inny dać z Azotem to wtedy go lepiej przyswoi, albo dwa na raz. 

Zalety stosowania Plagron Pure Zym:

  • Zapewnia ochronę przed gromadzeniem się szkodliwych soli.
  • Zwiększa zdolność absorpcji tlenu.
  • Zwiększa intensywność pobierania odżywek dla silnego wzrostu i kwitnienia.

Ale skoro po niej widzisz że sama się doprasza azotu to nie musisz zwiększać intensywności pobierania - po prostu jej daj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...