Skocz do zawartości
Sara

Który led jest lepszy ?? ???

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mordeczki ??mam pytanko odnośnie ,który waszym zdaniem led byłby lepszy?? Mars Hydro Mars Pro II Epistar 320 LED lampa Led Grow 1600W POTĘŻNA czy może spider farmer sf 4000 led grow full spectrum?? Jeśli ktoś mógłby się wypowiedzieć będę wdzięczna ???pozdrawiam ?✌dla jasności box miałby mieć 120×120×200 ewentualnie 150×150×200 chociaż z tego co mogłam zauważać to panel marsa chyba deczko jest za słaby?? Ale myślę, że chyba jest lepszy ????jakie jest wasze zdanie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikosz a więc jesteś pewny ,że ten sf4000 będzie lepszy ? Ajajaj w sumie chyba te dwa panele są niczego sobie prawda??ale już tak mam ,że zawsze chciałabym wykorzystać w 100% co najlepsze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sara Wystarczy spojrzeć na ich mapy PPFD żeby zauważyć, że SF wypada lepiej. Mars to starsza technologicznie lampa, mniej wydajna i pobierająca prawie 2 razy więcej prądu.

Edytowane przez mikosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikosz myślałam, że ta lampa od marsa jest możliwe najlepsza za tą cenę i na takiego boxa 120×120 ,ale jeśli tak mówisz to pewnie tak jest...? 

A Twoim zdaniem jaka byłaby najlepsza lampa do takiego boxa ?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
12 minut temu, Sara napisał:

@mikosz myślałam, że ta lampa od marsa jest możliwe najlepsza za tą cenę i na takiego boxa 120×120 ,ale jeśli tak mówisz to pewnie tak jest...? 

A Twoim zdaniem jaka byłaby najlepsza lampa do takiego boxa ?? 

Lumatek Zeus 465W Compact LED Full Spectrum 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niższych modeli nie bierz pod uwagę bo to strata czasu, plonu i pinindzyyy... pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Seba691 napisał:

@Sara a może Mars hydro tsw 2000?

Max cover 100x100 , poza tym , ledy użyte do tego modelu to nawet nie Samsung czy Osram , a już nie wspomnę że  nie Lumled , to ledy firmy „krzak” tzw. unbranded. Szkoda kasy , ale to wasz wybór i wasze pieniążki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To że Marsy i Spidery są popularne to wiemy , cena czyni cuda , ale popularne nie znaczy że to jest niewiadomo co , bo nie jest. Mało kto ma okazje hodować pod naprawdę dobrymi panelami LED , wiadomo cena. Ale to sie zwraca z czasem. 
 

Ale jak mówię to wasze pieniądze i wasz wybór.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...