Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mały up. 

Nie da się tego opisać oczami. Ten box ciągle zaskakuje. Opanowana sytuacja po oprysku calmagiem, podratowało liście. 

Ten fiolet jest po prostu powalający. Pięknie to wygląda. 

Fioletowa niedługo pod kose. Bursztyn około 10% . Dam jej do 7 dni myślę.

Pozostała puchnie ciągle, myślałem że już zacznie wchodzić w ostatnią fazę , ale jednak postawiła jeszcze na objętość, co mnie nie ukrywam cieszy. 

A ostatnia, najbardziej w tyle, chyba jeszcze chce mnie zaskoczyć. Ale wolę nie zapeszac. Jakby tylko odbiła co robi powoli ,to miałaby największego bata ze wszystkich W boksie.

Sądzę że uniósłby 40% wagi całego krzaka. Ale na nią nie stawiam, będzie co będzie. 

Kilka fotek. 

Wesołych.

IMG_20201225_200104.jpg

IMG_20201225_200045.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka specjalnie dla Ciebie poszedłem. Wszystkie 3 w komplecie. Z frontu dochodzi. Po prawej druga w kolejce i po lewej z tyłu trzecia. 

Wszystko na plagronie. Od ziemi po weg, flo i dodatki. 

Calmag sensi , trochę biohumusa na początku. 

 

IMG_20201225_204515.jpg

Edytowane przez zielonyjamajczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka nie miałem żadnych. Tylko takie z mojej winy. Dawałem za długo PK i zablokowałem je trochę. A tak od lightmixa po power roots,  alga grow , bloom, PK wszystko dawane. 

Nie zmieniam na razie na inne. 

Start bezproblemowy, korzenie z jednej już widziałem i idealnie się rozeszły. 

Donice 11.

IMG_20201225_214805.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@zielonyjamajczyk  Trochę tych nawozów masz. Wiele na rozmiarze topów stracę nie mając PK w zestawie ? U ciebie topy wyglądają przepięknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza która dochodziła @Zielone krainy i musiała iść pod kose miała najkrócej dawane PK, więc porównując do tych co teraz są, to są bardziej zbite i lekko większe. Myślę że około 15 %  ale bardziej ta zbitosc ważniejsza jak dla mnie. Bo top w ręku jest dużo cięższy.

Ale raz przesadziłem, co wydłużyło mi teraz flo. Ale walić koszty , bo widzę że warto było pomimo że trochę heble dziewczyny zaciągnęły przy początku podawania PK. 

Dla wyciągnięcia fioletu z Royal AK warto było cały ten grow robić !!!!!! 

 

Zdjęcie to sobie kurwa w ramkę wstawię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka styknie myślę, w pogotowiu calmag bym miał, gdyby to miało być pod ledem. 

Co do ripena, uważam że jeśli powstają obawy że nie dojdzie, to wtedy warto podawać. Cały myk to siarka i magnez, i dolomitem ostro podsypujac spieprzy się smak na końcu. 

Niektórzy piszą że tydzień przed scinką jak się przestanie to wszystko będzie ok. Na etykiecie : że poprawia smak ziół itd 😜 same sprzeczności. 

Ale i o flushu się gada różnie. 

Ja np po ostatnich filmach papa j. Już nie będę robił. 

 

Więc co do ripena ripenu? Nie stosuje i nie zamierzam. Jakoś puchną ostro, więc dla mnie PK i bloom z calmagiem idealnie wykończą sprawę, bez konieczności użycia .

 

Edytowane przez zielonyjamajczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@zielonyjamajczyk  Rozumiem, więc raczej nie uzyskam maksymalnego rozmiaru. Trudno, jak na ten moment nic z brakiem Pk nie zrobię, ale zaopatrzę się w niego na następną uprawę, a teraz spróbuje uzyskać, jak najlepszy efekt na samym alga grow i alga bloom. Zobaczymy, co z tego finalnie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Totoro @Zielone krainyi😉

@Totoro ja pierdole te pisanie tutaj. Oznaczników nie da się usunąć. I potem takie krzaki wychodzą. 

Dałem go z przerwami i podlewalem też sama wodą, ale za dużo. Czytałem o PK że czasem potrafi taki figiel zrobić, gdy za dużo go się poda. 

Po prostu źle go rozłożyłem w czasie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...