Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Szym  Nie chcę @zielonyjamajczyk zaśmiecać fotorelacji, ale czytałem, że niebiescy nie muszą mieć kogoś zamontowanego w sklepie z pestkami, kto z nimi współpracuje, mogą się zgłosić do firmy kurierskiej, jaka współpracuje z danym sklepem i poprosić o listę osób zamawiających z danego sklepu, a firma kurierska podobno ma obowiązek dać im listę osósb zamawiających ( imiona, nazwiska, adresy, numery telefonu). .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze jak zamawiając z RQS z filią w Hiszpani, nie dojdą do adresata...

Może się kumuś pochwaliła. 

Trzeba uważać i niema wyjścia...

Gdyby to było legalne nie byłoby tak fascynujące😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep lub rzeczywiście ex partner 😥.. Pisała że miała za dużo krzaków.. Czyli bezpieczna ilość to 4 ✌🏻🏻

No dobra.. Delikatny off top się zrobił 😝 trzeba nowy temat otworzyć jak już.. 👍🏻

No i gratuluję zbiorów naprawdę 👍🏻 będzie pół kloca jak nic 👍🏻

@Seb88 raczej rqs są wiarygodni i bezpieczni ale lepiej mieć osobny email na takie rzeczy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przez sklep, wiem o co chodzi ale uznałam żeby tego nie mówić publicznie

Szym zamknij mordę, odzywasz się jak Cie nikt kurwa nie prosił, motyl pierdolony impotent niewyżyte dziecko neostrady TePe

pozdro Jamajczyk

i nie, nikomu się nie chwaliłam

proszę już nie spekulować, @Testerzrób tu porządek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały up. 83 dzień od wyjścia. 

Dzisiaj poszło po podlaniu ostatnim samą wodą, bloom i delikatnie PK. 4 ml na 1 l wody blooma i 1ml na 1 l PK.

Oraz poszedł oprysk z cal mag sensi 1ml / 1l 

Dziewczyny mają się nieźle. Jedna dochodzi. Około 5% bursztynu, druga ładnie puchnie. A trzecia dopiero zaczyna łapać rozpęd. 

Niestety sporo się to ciągnie, znalazłem też przyczynę dlaczego tak się stało. 

Teraz jestem bardziej zadowolony z zbicia topów. Myślę że tu objętościowo będzie mniej, ale za to towar dużo cięższy. Mniej więcej objętość topów teraz jest 30 % większa.

Cal mag dałem, bo po liściach widać że potrzebuje. Wygolilem z wszystkich niepotrzebnych odgałęzień, które nie miałyby prawa dojść, pozbawione światła. 

Szronu tyle, że można sanki uruchamiać. 

Dam jeszcze około tygodnia tej najbliżej ścinki , i zobaczymy, chce Trichomy mocno bursztynowe. 

Pozdro Koledzy i koleżanki. 

IMG_20201222_120442.jpg

IMG_20201222_120432.jpg

IMG_20201222_120425.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk  Dobrze to wygląda. Choćby się chciało do czegoś przyczepić to nie ma do czego. Niby pierwsza twoja uprawa, a poszła ci, jakbyś uprawiał konopie od dawna. Wyraźnie na przykładzie twoich roślin widać, jak wielką przewagę można uzyskać nad innymi uprawami, dzięki dobrze skompletowanej na temat uprawy wiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy trochę może z outa pamiętam. Ale tam, to o nawozach się w ogóle nie mówiło.  I to tylko dwu sezonowa zajawka. 

Indoor nie jest trudny, sądzę że najważniejsze to warunki, potem po prostu obserwacja i nie nadgorliwość. 

A 2-3 uprawy i można naprawdę dobrze w tym się poczuć. 

Teraz wiem, czym jest poprawne LST i wiem gdzie popełniłem błędy. Teraz wyciągnąć lekcje i będzie git. Aczkolwiek po pierwszym będę robił trochę przerwy. Zastanawiam się jeszcze nad wilmą. Może jakieś hydro. 

Żeby się rozwijać. 

Muszę tylko cichszy wentylator ogarnąć. A przy teraz moim ledzie, to mogę i mniejszy.

Ale fakt, jestem zadowolony. Jedną skrzywdziłem, ale widzę że jakieś jeszcze z niej 70-80 gram powinno być. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk  Wiadomo, że dzięki zdobytemu doświadczeniu za każdym razem da się coś poprawić i zrobić to jeszcze lepiej niż wcześniej, ale jak patrzę na twoją uprawę to nie widzę potrzeb wprowadzania poprawek, bo wszystko wyszło dobrze. Ja jeszcze obecnej swojej uprawy nie ukończyłem, a już myślę o następnej i gromadzę potrzebne rzeczy na nową uprawę. Jednak tobie się nie dziwię, że robisz sobie przerwę, jakbym wyciągnął ze swojej uprawy tyle, co ty to też dałbym sobie na jakiś czas spokój. W sumie to aż strach takie ilości trzymać w domu, bo to chyba w ocenie sądu podchodziłoby już pod znaczne ilości.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, kryjówki kryjoweczki muszą być. Spaliłbym dużo tematu z kolegami z forum, i podzielił się doświadczeniami 😉 wtedy by mogło i braknąć, byłoby mega zajebiście. Ale nie w tym chorym kraju. Niestety. 

Co do marnowania czasu Boksa, może i tak. Ale mi starczy na długo, handlem się nie zajmuje. Tylko bliskie ziomki zapalą towar od mojego pseudo dilera. 

I tyle... Ale nie powiedziałem ostatniego słowa. W i out będzie, mam nadzieję obfity. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk  Qrdę byłoby fajnie spotkać się i razem w gronie ludzi z forum zapalić. Każdy by przyniósł swoje palenie i można byłoby popróbować różnych odmian, podyskutować, pośmiać się ,ale niestety to jest Polska tu tak się nie da, bo cała zabawa mogłaby mieć finał w sądzie.  :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...