Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

177 bo lubię siódemki 

fajnie przekminiłeś z tym szacowaniem plonu, chyba zorganizuję coś podobnego jak będzie bliżej ścinki 

Edytowane przez mikosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wjechało papu :

- pk

- bloom

jadę teraz na 3/4 dawki

 

Najwyższe mają trochę przy blisko do lampy, no ale już tak musi zostać. 

Dwie idą ciągle przepięknie. Dwie zostają opóźnione, ale są prawie dwa razy takie, zobaczymy później.

Zapaszyscie i sympatycznie.

Niektóre liście gorzej wyglądają, ale przytopowe sądzę że mają już prawo nie być takie piękne jak na początku. 

 

IMG_20201117_193200.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapaszyście - to jeszcze  nie słyszałem ?

A te wyższe szczytyto ci powiem , że  tak się wyciągły  bo za mało głaskałeś i chcą więcej ?

Edytowane przez Jamajczyk13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jamajczyk13 no dwie rośliny mi wyjebalo z butów, serio. Łodygi dużo chudsze ale szczyty pod lampą. Ich nawet nie ma na zdjęciu. Zaraz dodam. 

Ale one nie puchną jeszcze , zbierają się żeby jebnąć z impetem ?

Pewnie tak okazale topy nie będą jak w tamtych dwóch, ale mogą być dość długie.

IMG_20201117_194911.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Totoro tak, i pomimo LST nie mogłem ich powstrzymać. Takie geny że szły w górę. Nie rozkrzaczaly się tylko cały czas rosły. Wszystkie panny traktowane tak samo. Ale przy auto ak podobno tak się trafiało . Że niektóre puchły jak szalone a drugie rosły i dopiero na koniec dojebaly konkretnie łodygi. 

Edytowane przez zielonyjamajczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol. Tak czy siak z tych małych obstawiam ponad 200g ? 

 

pytanie jak Lejesz pk i boost? Od Początku jak kwitnął do flush ?

Edytowane przez Totoro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Totoro pk i boost leje od momentu jak topy były już wyraźne. Leje 3/4 dawki, zaczynałem od 1/4. Częstotliwość. Woda + odżywki, woda + odżywki , sama woda. 

 

 

Co tam dalej słychać ? 

Aktualnie pozostałe dwie też zbierają się już. Gonią paradoksalnie te mniejsze. 

Liście oczywiście niektóre lekko zmarnialy. Ale standard.

Warunki bez zmian. Wilgotność około 45-55 .

Temperatura 23 stopnie. 

Z fartem. 

IMG_20201120_171205.jpg

IMG_20201120_171230.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk mógłbym Cię prosić o zdjęcie na priv o jakim dokładnie momencie mówisz. Może być jakieś z Google, nie musi być Twoje 


 

tak btw. U mnie z jednego auto ak 47 wyszło 140g, wiec trzymam się tego co wcześniej ze z dwóch przekroczysz 200g

dziękuje ?

Edytowane przez Totoro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemol8521 co równe 3 dni, wieczorem. @Totoro poszuksm , na zdjęciach mam ten moment 

@Zielone krainy jak mogę podać bez doniczki to będę miał prościej , a zjarany jestem i nie pamiętam ile ma tą doniczka 85 -87 najwyższy szczyt, więc plus doniczka jak dobrze pamiętam 25 cm. Czyli 112. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk Jasne to wystarczy. Ja jakbym nie krępował roślin pod siatką, a byłbym na twoim miejscu to już dawno miałbym je przypalone na panelu. Niestety mam dość niskiego boxa i bardzo muszę  z moimi roślinami kombinować , ale liczę na to, że dam radę nad nimi zapanować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy no niby wybrałem roślinę 80-90 cm. Na upartego jeszcze mógłbym złapać 20 cm . No wysokość mam 160. Dzisiaj muszę i tak powspierac łodygi. Kupiłem tyczki. Bo te wyższe zaczynają formować ładne topy i czuję że one też pokażą fajny wynik.

@Przemol8521 piją około 1,5 litra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk dobrze z tymi tyczkami bo to jest ważne. Jak roślina będzie czuła ze ma wsparcie to skupi się na kwiatach żeby były większe, a tak czuje się niepewna i nie produkuje dużych kwiatów żeby się nie złamać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...