Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@zielonyjamajczyk Dzięki za odpowiedź. Myślałem o zwiększeniu dawek ponadto, co zaleca na opakowaniu producent. Czyli np. 5 ml alga bloom na litr wody. Pk przy tej uprawie lał nie będę, bo nie posiadam tego nawozu na stanie, a w czasie uprawy nie chce zamawiać, bo musiałbym brać na siebie, gdyż w tej chwili nie mam, jak wziąć na słupa. Moje najstarsze rośliny mają w sumie 86 dni. Były 28 dni na wegu i 58 dni na flo.  Według producenta nasion powinny dojść od 56 dnia do 63 (mowa o  kwitnieniu). Ja chce je potrzymać, jakieś 15 dni dłużej niż deklaruje producent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy to z że dłużej to wiadomo że będzie potrzeba. Poza tym same Trichomy dopiero Ci pokażą, tak jak mi teraz. Tyle co chciałem bursztynu to było. Ale szronu to miała na bogato. A co mniejszy topek a pod nim kropla żywicy, mega widok. 

Powiem Ci tak. Bez oszukiwania i kręcenia 

Bałem się przedobrzyc, i nie lałem więcej niż 100 % dawki. 4ml/1 l 

Więc tutaj pozostaje eksperyment który w przyszłości może uruchomie a może nie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk Ok dzięki jeszcze raz. W sumie chyba nie będę ryzykował, że coś pod sam koniec pójdzie nie tak, jak powinno, więc sobie odpuszczę i zostanę przy tych 4 ml alga bloom na 1 litr. To pierwsza moja poważniejsza uprawa, nie licząca samosiejki z karmy dla papug, więc raczej nie ma sensu ryzykować zmarnowaniem 3 miesięcznej uprawy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk  Nic dziwnego, że ci się z pozostałymi roślinami do ścinki nie śpieszy, jak masz już z pół kilo zachomikowane :D Jednak fakt cierpliwość popłaca. Ja choćbym już z chęcią zajarał, jakiegoś topa to się powstrzymuje i czekam aż rośliny na ścinkę będą w pełni gotowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszszym ważę bez łodyg. 

Podawałem wyżej wynik. 95 gram. 

Z początku było 98 po odcięciu topów , ale jeszcze robiłem 3 dni, zamykanie w słoikach na noc, a w dzien trafiały do suszarni na sito w 40% wilgotności i 20 stopni. I ostatecznie na wadze pokazało mi 95 gram. 

Plus tam jakiś popcorn którego nie ważę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszszym nie. Bo tylko jeszcze jedna da mi sporo. Myślę że koło 120-130. Ta ostatnia nie zdąży, dolne partie mają już Trichomy w bursztynie a góra pół na pół. Z ostatniej nie będzie kokosów , pomimo że zajebiście szła. Prawdopodobnie przesadziłem z PK w niej. Spowodowało bloka, i lekko mi się raz przypaliła jak ujebany mieszający na skrzydłach przestał wiać a Ona z racji że była najbardziej rozbudowaną była najbliżej lampy co trochę ją popalilo.

Teraz nie ma już czasu na zmiany, więc przeznaczę ją na dodatek do fajka w ciągu dnia. Może z niej 40-50 g będzie towaru ale strasznie rozbitego. Więc albo przemiele na pył do fajek, albo zrobię dobre ugniatanie i formowanie. 

Obstawiam 440 gram gdzieś z tych 4 dziewczyn. 

Więc dla mnie to byłby zadawalajaca ilość.

I prawdą jest to że smak ma mocno przyprawowy. Ale dzisiaj sobie z tego nowego sortu palę, bo próbki sprawdzam i tak siada na oczy bursztyn i zajebiste flo w głowie robi ze szok.

Robię przerwy teraz i sprawdzam różnice między mlecznym a mleczno bursztynowym.

Z @Zielone krainy się umówiłem że będziemy sprawdzać różnice między każdą fazą koloru trichomow.  I jest jak już to mogę stwierdzić ogromna różnica. 

Wchodzi palenie dłużej, ale potem jebut w super fazę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk Ty ziomus to Skromny świr jesteś oczywiście w pozytywnym senie ja mam nadzieje ze 40z krzaczka wyjdzie tzn nadzieje mam.Jeszcze pytanko mam bo już zblizasz się do końca w związku z tym Zamierzasz ruszać z następnym projektem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszszym wiesz to bądź co bądź był pierwszy indoor. 

Z outem miałem trochę wspólnego, ale tam to były zupełnie inne czasy, a internet był po 9 zł za godzinę na linii telefonicznej tpsa🙂

Neostrady nawet jeszcze nie było 🙂

Czy ruszę ? Raczej na razie nie. Pewnie zniknę z forum na jakiś czas. 

Tematu mam sporo. Ale i żeby kobieta się nie denerwowała, trochę spokoju w domu.

Nie broni mi, ale nie czuję potrzeby by ciągle w tym siedzieć, a lubię wyjeżdżać, bez przejmowania się o nic.

out będzie na bank, bo ogarnąłem spota. 

ale też jestem w trakcie budowy domu, więc będę siły tam angażował. Tam również przygotowuje miejsce na dobre hydro, ale max 9 sztuk z możliwością rozbudowy. 

Bo skoro wyszło mi w donicach to że nie lubię monotonni, to spróbuję hydro.

@doominik i jego relacje mnie kręcą by spróbować hydro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...