Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mały up. 

Drodzy przyjaciele dzisiaj jedna z Panien poszła pod kose. Była równy tydzień temu flushowana. W zasadzie gleba przez tydzień schła. 

Minęło 74 dni. Trichomy w 15 % bursztyn. Reszta mleczna. 

Potrymowane z grubsza. Poszła na wagę bo chce porównać stosunek mokrego do suchego. Z badylami było 1900 

Oczywiście poleciał Lolek z haszu z nożyczek , i kurde czuje że mnie zamiata w tej chwili .

Więc trzymajcie się 

A 3 panny mają się zajebiście, zostały dalej w grow...

IMG_20201213_194253.jpg

IMG_20201213_194226.jpg

IMG_20201213_194141.jpg

IMG_20201213_195141.jpg

Edytowane przez zielonyjamajczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mieszko1 tak, i sporo wycinki zrobiłem. Około wiaderka 3 l lekko ugniecionego, tam też trochę popcornu poleciało bo już mi się tego obrabiać nie chciało. Pójdzie w masełko . 

@Urojenie no ciekawa odmiana ten royal AK , zobaczymy jak w smaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem ze będzie dużo. A tam ktoś wyżej znowu wspomina farmazon automatów... tak automaty mogą dać dużo, wszystko może dać tylko trzeba chcieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Totoro napisał:

A mówiłem ze będzie dużo. A tam ktoś wyżej znowu wspomina farmazon automatów... tak automaty mogą dać dużo, wszystko może dać tylko trzeba chcieć

Farmazon to teraz ty napisałeś. Gdzie w mojej wypowiedzi widzisz że sądzę że automaty nie powinny dać dużo plonu? Napisałem "z jednego automata" mogłem również napisać "z jednego krzaka", byłbym tak samo zaskoczony jakby była to sezonowka. Poprostu chwalimy kolege za udany plon a ty próbujesz udawać mądrego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mieszko1 spokojnie chłopaki. Czy to automat czy to sezon, nie ważne. 

Liczy się że fajna uprawa z tego była. A wynik suchy pokaże finalnie co i jak. 

Mnie zaskoczył. Nie mówiąc już o tym że kilka sampli było z niego ściętych . 

Ale jeszcze 3 sztuki stoją 🙂

 

IMG_20201214_064617.jpg

Edytowane przez zielonyjamajczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Totoro @Mieszko1 Panowie, zapraszam was na lolka 🙂 bez spiny już proszę. Jeden drugiego nie zrozumiał, nikt nie miał nic złego na myśli z tego co widzę. Chuj z tym. 

Będzie palone i tyle 🙂 

Uważam że wynik 150-200 jest jak najbardziej realny z automatu, jak dobrze wszystko się ogarnie. To nie jest raczej wyczyn, to po prostu opieka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, zielonyjamajczyk said:

@Totoro @Mieszko1 Panowie, zapraszam was na lolka 🙂 bez spiny już proszę. Jeden drugiego nie zrozumiał, nikt nie miał nic złego na myśli z tego co widzę. Chuj z tym. 

Będzie palone i tyle 🙂 

Uważam że wynik 150-200 jest jak najbardziej realny z automatu, jak dobrze wszystko się ogarnie. To nie jest raczej wyczyn, to po prostu opieka. 

True. Proszę o przebaczenie 😞 złe to zrozumiałem.

Po prostu większość ludzi powiela farmazon ze automat to sypnie max 60g i nic więcej się nie ugra, a zazwyczaj są to ludzie którzy próbują coś wyhodować pod ledem z breloczka i są zaskoczeni ze nic im nie rośnie. 
 

@zielonyjamajczyk dobrze powiedziane „jak się wszystko dobrze ogarnie”

tez zapraszam na jointa bo również mam AK to zrobimy porównanie 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Totoro I tak się zachowują prawdziwe ziomki 🙂 łączy nas przecież jedno. A prawda - te pseudohodowle są żałosne. Naprawdę nie trzeba nie wiem jakich funduszy by wszystko złożyć w całość. 

Licząc po najmniejszej linii oporu inwestycja w dobry grow 2-4 sztuki zwraca się w jedną hodowlę. A potem to już lecisz na czysto z towarem dla siebie. Wiadomo fajnie spróbować na początku , chce się tanio - ale matematyka nie kłamie. Lepiej dołożyć te parę złociszy czy jerło i luz. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...