Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To nie ledy, 15 cm od szczytow to bezpieczna odleglosc.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Groovebusters Tak leję na zmianę z wodą Kochana. Tylko jedna z dziewczyn tak ma. Dlatego obstawiam że te które są w tak zaawansowanym flo, powinny chyba dostawać znikomą dawkę już nawozów. Nie potrzebnie wszystkie traktuje jednakową mieszanką. Taki chyba mój błąd. 

 

@CheMsKuN Też tak myślę. Popaliłoby inne wysokie. A pali mniejsze w zaawansowanym flo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny czas upłynął .

Tyczki chyba trochę pomogły, ale za krótko by ocenić. Poszła wczoraj woda, chyba dawkę muszę skorygować do góry, bo więcej dziewczyny sobie popijają. 

Liście takie już są, ale nie rozszerza się. Wyciąga z liści już, nie wygląda mi to na braki azotu. Niby też to szybka odmiana. 

Przy następnym podlaniu wyższym zaaplikuje PK i blooma, a tym mniejszym puchnacym samego blooma.  Chyba że macie jakieś inne propozycje ? 

 

IMG_20201124_164653.jpg

IMG_20201124_164623.jpg

IMG_20201124_164530.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik No ja myślę że 3,.

Daje Plagron alga bloom i PK. W poniedziałek by nie przesadzić z ilościami dałem samą wodę. 

Co myślisz jeszcze ?  

@doominik Jeszcze chciałem fulsha walnąć, a przy dwóch tygodniach to zaraz by wypadało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up. Dzień 62-3 

Tak więc jedna panna dochodzi, druga ją goni. Pozostałe dwie co były opóźnione ruszyły z kopyta i puchną. Dostały dobre papu dwa razy pod rząd, do tego podpórki okazały się chyba pomocne. 

No i tak powoli powoli dobijamy do końca. 

Jeszcze trochę. 

Ta która dochodzi jako jedyna ma liście już w słabej kondycji. Topy załączyły zasysanie .

IMG_20201130_170923.jpg

IMG_20201130_170855.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,Up. Dzisiaj poszedł flush na jednej z dziewczyn, mocniejszy fryzjer przygotowujący do ścinki . Trichomy powoli brązowieją, dlatego podjęta decyzja o płukaniu. 

Cała panna obficie obrodziła, satysfakcjonująca ilość jak na ten rzut. 

Topy ładne, może nie spuchnięte dosłownie tak jakbym chciał ale jest ok. 

Pozostałe 3 sztuki mają się też dobrze. Druga dochodzi do mocno mlecznych. A dwie które są największe, dopiero lecą w objętość, i będą zapewne dużo później - ale z dobrym wynikiem. 

Sample pobrane z dwóch sztuk. Moc dla mnie bardzo dobra, ładnie się wkręca, daje dużo śmiechu. Jedynie posmak tego szybkiego suszenia, jest ogromnym minusem. Ale już aż do wysuszenia, nie ścinam żadnych próbek - to profanacja hodowli. 

Suszarnie zrobiłem, poświęciłem trochę czasu na to. Zobaczymy już pewnie finalny efekt dopiero po wysuszeniu pierwszej partii. 

Pozdrawiam

IMG_20201206_111436.jpg

IMG_20201206_111418.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...