Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

My że znajomymi co roku też robimy szlachetną paczkę ? W zeszłym roku pękło magiczne 10k PLN na zakupy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk  Z tego, co widzę to obstawiam, że finalnie wyciągniesz 60-70 g z krzaka , więc obstawiam 240-280 g. Seba691 miał z 4 krzaków wynik 197 g, a miał mniejszą powierzchnie uprawną i ten gąszcz roślin był u niego mniejszy, a ty masz „pałkowy” las.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się podłączam do konkursu ?

Ja bym się cieszył ze stówki. To automaty a wyszły w sumie wtedy kiedy i moje więc szybko lecą i szybko dojdą.. Także 100 g. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy @13crew @Jamajczyk13

Dziękuję chłopaki za porządne obstawianie . Będę się cieszył z każdej ilości. I tak na pierwszy indoor będę z każdego grama dumny. 

Co do hodowli @Seba691 to jest to kocur w stosunku do mnie ? i jego 197 g to był piękny i wysoki wynik - dla mnie to ziomek z pasją. 

Nie sądzę bym to wykręcił powyżej 150 gr.  3 panny będą niezłe. Jedna jest taka trudna - że tylko natura jej ładny wzrost dała. 

Poprawiłem a w zasadzie wzmocniłem jej wentylację , może jeszcze się ruszy. 

Ale jestem tutaj trochę ponad miesiąc i z góry już na tym etapie dziękuję wszystkim za pomoc, i za wiedzę która jest na forum. A jednak rozpoczęcie bez większej wtopy , to zasługa ludzi tutaj i większej cierpliwości którą ostatnimi czasy wypracowałem sobie. 

Pozdro Mordki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę poszła sama woda.Przerwa od papu, bo liście jakby z deka miały problem. Lekko łapały brązowe plamy, oraz żółtawe się robiły. 

Po zwykłej wodzie z dobrym pH sytuacja znowu w normie.

Z nowości, wentylacja już mocniej pracuje.  Te dwie wyższe słabsze kwitną już też lepiej. 

Hm no jak na razie nie mogę narzekać. 

Pozdro 

 

IMG_20201116_174931.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cieniu Inaczej jak ścierwo się kupuje co ? ? Haha ostatnio 5gietów na dwa tygodnie mi starczyło. A teraz jak będzie własny dostęp, to będzie znikało jak tytoń w moim przypadku.

Ale jeszcze u mnie daleko do ścinki. Dopiero 7 tygodni mija. Więc jeszcze z 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk ja rzuciłem papierosy przez co zacząłem więcej palić trawy, ale na szczescie jest to moja praktycznie jedyna używka. Alkoholu też prawie wogole nie tykam. No i jestem w delegacji więc się po pracy strasznie nudzę, brak znajomych i rodziny na miejscu przez co automatycznie więcej pale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...