Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Bds haha okey , a tak wgl moze byc szkodliwe czy co ?slyszalem jak kolesie pare tyg wczesniej scinali bo musieli wyjechac i klepalo ich ,inni robili makumbe itp.. Jak otworze szafke to ladnie pachnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Dzieki mordeczko ? Na pewno wroce na te forum z ladniejszymi roslinkami i mam nadzieje ,ze z czasem pochwalenie sie , a nie tylko dzial problemow haha ?

@Bds Matula akurat dalekooo za Polska ...Nie wiem do czego to bylo ,ale bez obaw .

Edytowane przez Ivery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim , dzis dokladnie 33 dzien white widow af , trzymam i ucze sie na nim by druha uprawa byla znacznie lepsza .

Do sedna

ph gleby ok. 6 , roztworu ktorym podlewam rowniez mam na mniej wiecej 6 , mniej wiecej dlatego ze mierze paskami lakmusowymi . Jak myslicie dlaczego dolne liscie usychaja ptzechodzac do gory ? Czytalem ze moze brak N ,ale nawóz dostaja ,podlewam teraz raz na 3/4 dni jak robi sie sucho , temp 27 a w nocy 21 , usychaja dolne liscie a te ktore na nowo wyrastaja sa piekne i zielone wygladaja na zdrowe tylko o co chodzi ze od dolu do gory stopniowo po pietrze usychaja ?dopiero sie ucze wiec nie katujcie  mnie mordeczki ? jedno mnie zastanawia , pestki white widow automatic af tak jak wysylalem ostatnio zdj skad mam i cos mi sie nie chce wierzyc gdyz krzak powinien juz kwitnac ? Oswietlenie 18/6 ale przy af to nie ma znaczenia , koncowki liscie pare dni temu byly juz zoltawe podsypalem troszke wapna i powoli zaczynaja sie ribic ciemniejsze moze pomoglo , ale bardziej obawiam sie tymi pietrami bo co wyrosnie nowego na szczycie to u dolu uschnie i tak wkolko ...no i jeszcze nie wiem co z kwitnieniem ,oszukane czy co ... Zalaczam fotki aa i jeszcze dlaczego lodygi robia sie bordowe ?

IMG_20201203_142708.jpg

IMG_20201203_143103.jpg

IMG_20201203_142915.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym ok dzieki wielkie , jeszcze jedna zagadka zostala czego nie kwitnie ? mozliwe ze oszukane nasionko ? Moze sprobowac dac 12/12 h ? Czy zostawic jak jest 18/6 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ivery może jakaś pomyłka, pyłek innej rośliny dostał się nie tam gdzie trzeba albo pakowacz się pomylił, jak zadowala cię taka wielkość to daj ją 12/12h bo możliwe że to fotoperiod, nie wal nawozów na razie, ale warunków ona dobrych nie ma zbytnio,  wyciągnięta, wilgotność chyba też nie za bardzo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym wilgotnosc 40~50, ona sie wyciagnela na samym poczatku kiedy nie mialem jeszcze hps'a , od chwili zamontowania hps zaczela startowac i ladnie sie rozrasta , bede podlewal czysta woda , wilgotna szmatke caly czas trzymam ,ale przy nastepnej uprawie juz kupie nawilzacz powietrza i caly grow box z osprzetem , wielkosc nie zadowala , ale czas mi ucieka do wyjazdu i tak jak mowisz nie bede juz trzymal jej zeby sie rozrastala , z tego co czytalem to ona tez duzo podskoczy w fazie kwitnienia . Dam 12/12 , jeden plus to taki ze nie zmarnowalem kilka krzakow na poczatku przygody z kochana roslina . Przy wiekszej uprawie nie popelnie juz tych bledow ... Ciekawe za ile ( o ile wogole ) pusci biale wloski ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...