Skocz do zawartości
Firstonek

Dziwnie smakujące zioło, to chemik?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam jakąś paranoje, liczę na pomoc. 

 

Mam zipa (ciemno zielony z brązowymi przebarwieniami). Pachnie słabo moim zdaniem i dziwnie, ale to może być równie dobrze taka odmiana. Wygląda ładnie, kruszy się ok, jest lekko lepkie tak jak powinno. Faza normalna, bez żadnych skutków ubocznych. Boję się tego palić, a mam jeszcze trochę. Smak mi się kojarzy z wiśnią, albo czymś podobnym ale nie jest smaczny. Smakuje po prostu kompletnie inaczej niż zip. Ale najlepsze jest to, że nie zawsze. Skąd mam wiedzieć czy mogę to palić? Pali się dobrze (aż za dobrze) nie iskrzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Firstonek Ja właśnie ma sweet zz i takie wyszło: zapach słaby, nawet lekko sianem zalatuje, nie wygląda pięknie, ale pali się fajnie i jest bardzo przyjemne. Wiem, że nic nie dodawałem więc się nie martwię. 

Edytowane przez doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Firstonek  Normalne ziolo, moze troche starsze ? Chuj wie jak bylo przechowywane  i moze przeniklo innym zapachem ? Moze ma w sobie jeszcze sporo nawozow bo nie zostalo prawidlowo przeplukane przed zcieciem i wysuszeniem ? Stary, zielsko zielsku nie rowne.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, CheMsKuN napisał:

@Firstonek  Normalne ziolo, moze troche starsze ? Chuj wie jak bylo przechowywane  i moze przeniklo innym zapachem ? Moze ma w sobie jeszcze sporo nawozow bo nie zostalo prawidlowo przeplukane przed zcieciem i wysuszeniem ? Stary, zielsko zielsku nie rowne.

Właśnie też tak mi się wydaje, że mogło nie być przepłukane. Jak dużo syfu z tych nawozów tam może w tym być jeśli faktycznie tak jest??

Edytowane przez Firstonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Firstonek napisał:

Jak dużo syfu z tych nawozów tam może w tym być jeśli faktycznie tak jest??

a kto to wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...