Jump to content
Sign in to follow this  
Zielone krainy

Zapaliłem pierwszy raz od dawna

Recommended Posts

Nie paliłem od 14 latu i uznałem , że czas coś zapalić i zapaliłem trochę liści ściętych na wegu, jakie ususzyłem. Jedne z liści zapaliłem z lufy inne ze zrobionego z butelki bonga i szczerze przyznam, że jestem teraz upalony, może nie jakoś mocno, ale dawno takiego stanu nie czułem, więc zjarany jestem. Pytanie pada, jak mnie liście z wega upalają, to jak bardzo powinienem być ostrożny, jak moje rośliny staną się dorosłe i będę jarał topy?

Edited by Zielone krainy

Liście z weg Cię wzięły @Zielone krainy ? Nieźle 🙂 jak wjadą topy to nie bierz za dużo. Ja ostatnio też miałem przerwę. Zapaliłem jednego spliffa i nie mogłem podnieść się z łóżka 😉 rozkmina ogromna, a ja jak przyklejony 😜 ale potem weszła znów tolerancja i było delikatnie i stabilnie.

Kiedyś Wilku śpiewał :

Często robię przerwy, żeby poczuć jak to sieka
Nie tracę werwy, na nowe drzewka czekam

@Groovebusters  Nie wiem ile THC jest w liściach,  ale podejrzewam, że powinno być go mało, a tym mniej, gdy to nie kwitnąca roślina. Jednak serio wiem, co czułem i na placebo mi to nie wyglądało, bo ja to dość wyraźnie i "mocno" czułem. Jak chodzi o liście to był to zbiór liści, jakie wyciąłem, jako niepotrzebne, bo tworzące za duży gąszcz.

@Groovebusters  Nie za bardzo wygląda mi to na placebo, bo ja nie przystępowałem do palenia tego z nastawieniem i wiarą, że się zjaram, chciałem po prostu spróbować i zobaczyć, co będzie, ale z nastawieniem, że będzie tyle samo z tego, co z palenia siana, a jednak pojawiło się lekkie upalenie . Jednak, jak to placebo to też fajnie :D

@Tester  Moje liście były ścięte, jako niepotrzebne na wegu, czyli trichomów nie miały , tak dla spróbowania je ususzyłem i zapaliłem, a efekt jaki to dało w moim przypadku to lekkie upalenie. Was by to pewnie nie ruszyło, bo macie już wysoką tolerancje organizmu na THC, a ja nie bo nie paliłem od 14 lat.

@Pan Porównanie nieadekwatne, gdyż nie tym samym jest mówienie o doświadczeniach zgodnych z tematyką tego, co dotyczy tego forum, a inną tematyką, jaka nie ma związku z tym forum. Dałem informacje, że mój organizm zareagował na młode liście marihuany , bo nie miał styczności z THC od dawna, a co jest zgodne z tematyką forum. A tak po za tym to dzieci nie powinny używać tego forum, a ty przypominasz sposobem wyrażania dziecko.  

@Zielone krainy hehhe  zapewne ma corka jest starsza niz TY

a na pewne wiecej outow zrobilem niz ty masz na liczniku , na upartego moglbym  spac na materacu z trafki 🙂

jak chcesz pomoge dam Ci pestki bo ja sponsored  🙂

wejdz w osa jak masz boxa pokaz co umiesz

@Pan  Piszesz, jak dziecko, a nie jak dorosły, nie wiem, jak dorosłą masz córkę, może słodziłeś ją w wieku 11 lat i sama teraz ma 15, a ty masz te 16 lat , więc taki gibamistrz z ciebie. :D

Edited by Zielone krainy