Skocz do zawartości
fxxx1337

Purple Kush | PC-BOX

Rekomendowane odpowiedzi

Na dniach zaczynam pierwszy indoor w pcboxie. Pestka to Amnesia haze auto od RQS.

Będzie to druga uprawa, pierwsza to był spontan outdoor, wyszedł jak wyszedł z 2 krzaków zebrałem ze 150g, z czego 1 krzak mi ukradli cały gdzie było lekko 300g suchego

Dużo nawozów zostało mi z poprzedniego growa, posiadam Hesi Boost, Bud Candy, hesi supervit, pk13/14 i plagron terra grow/bloom. Ziemię nie mam pojęcia jakiej używać, czy starczy zwykła uniwersalna, czy jakaś lepsza od razu, bo to automat i chciałbym, żeby miał jak najlepszy start.

Jak macie jakieś pytania/rady to piszcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 Polecam Ci ziemię : Plagron LIGHTMIX. Pierwsze tygodnie z główki. Dawałem tylko ukorzeniacz. I powiem Ci że już ponad połowa zleciała i wszystko cacy.  To ode mnie. Będę obserował. Powodzenia. 

Edytowane przez zielonyjamajczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk tak, mi też tak doradzili. Lightmix ma nawozów na 2tyg, grow na 3 ale poczytałem i ludzie pisali, że spokojnie  1 do 2 tyg dłużej.

W ogrodniczym ziemie dedykowane do różnych kwiatów są w podobnej cenie, a nie raz droższe więc nie wiem po co niektórzy kombinują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@fxxx1337 no i super, czekałam na tą fotorelkę ? ja od siebie mogę też powiedzieć, że na uniwersalnej zwykłej nigdy nie rosły mi tak, jak teraz w biobizzie light mix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że chcesz tę pestkę? Masz sporo mocnego zioła. Ja dałbym coś jeszcze mocniejszego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego zioła z outdoora już nie mam, większość sprzedałem, część spaliłem ze znajomymi. 

Jak to mi wyjdzie, na pewno wrzucę następną jakąś high tier, a co do amnesii, to zawsze mnie ciekawiła moc tej odmiany A nigdy nie miałem okazji jej palić (A przynajmniej świadomie heh) 

Edytowane przez fxxx1337

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nas korona nie zabije cokolwiek by to znaczyło ? to na nowy rok  ruszam z amnechą... Dzisiaj przyszły właśnie ??

IMG_20201111_022123.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...