Skocz do zawartości
fxxx1337

Purple Kush | PC-BOX

Rekomendowane odpowiedzi

Ale się zesrałem, wracamy z jarania po 23 i nagle niebieskie swiatla a my bonio i crusher z ziolem w srodku, wszyscy na bombie jeszcze troche i zesrani, zatrzymali nas ale wszystko pochowane pod siedzeniami xD Wszyscy zachowali się wzorowo 0 paniki na zewnątrz, ale w środku wszyscy się gotują. Pojebane XD 

A teraz recenzja ziółka ;D

Palonko pierwsza klasa, smiechawa ostro, połączenie  indica z sativa magia 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 haha to nieźle, wiem co to znaczy być zesranym jak najebany wracałem samochodem 200 km z imprezy sylwestrowej dwa lata temu, za mną jechało coś na sygnałach, autostrada poza moim autem była całkiem pusta, to zapierdalało jak pojebane, później okazało się że to tylko karetka 😄 Zatrzymałem się na poboczu żeby odetchnąć z ulgą. U mnie 70 dzień życia white russian auto i podejrzewam że za 2 tygodnie zbiory i zaczynam z najbardziej pojebanym projektem o ile to można tak nazwać, spróbuję 3 sezonówki zmieścić w 0,1675 m2

jeszcze mi się nudziło to tak na szybko zrobiłem pseudo suszarnię, trochę mała, ale można da rady

cxzcxzxzxz.thumb.jpg.59bfe3dd6e823ddec00e2397e4677aab.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Rozumiem, jaja sobie robiłem, wiem że ciągnie wilka do lasu na sarny. :D

 

@fxxx1337 Palenie mieliście albo bardzo mocne albo raczej słabe. Mocne, jak nie było policji, a wszystko tylko wam się uroiło, a słabe, jak faktycznie was zatrzymali i nic po was nie zczaili :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Wszystkie sarny będą skakać w maskach, to trochę jak z kinder niespodzianką, nigdy nie wiesz, co jest w środku, ale fajnie jest ryzyko jest zabawa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dałoby się oszukać oddziaływanie księżyca na rośliny i wpierdzielić do boxa magnesy neodymowe zaznaczając tym samym że jest północ i lać nawozy, odczekać z godzinę i później wyjąć te magnesy 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...