Skocz do zawartości
fxxx1337

Purple Kush | PC-BOX

Rekomendowane odpowiedzi

@fxxx1337 Mniejsza o końcowy wynik, to czego się nauczysz i ile przy tym frajdy będziesz miał z prowadzenia własnej uprawy tego ci nikt nie zabierze i to jest w tym najcenniejsze, a sam plon jasne wynagradza trud uprawy, ale nie tylko on się liczy.  Jak dla mnie najważniesza jest  przygoda z uprawą, to taka podróż, w jaką się wyrusza, aby cieszyć się z każdego kawałka przebytej drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk powiem ci tak, ja palę od roku dopiero, dokładnie w sylwestra będzie rocznica ;D i przez ten cały czas paliłem 0.5, teraz wystarczy mi 0.25 żeby się zjarać porządnie, więc mi tolerka w dół poszła xD

ale też zależy co dostaję co nie, bo już swojego zioła z outdoora nie mam, ale mam dostęp do przekozackich topów i nie narzekam. Jakiś miesiąc temu brałem z innego źródła i dostałem albo jakieś wyjebane na maksa albo z jakimiś dopami, bo jak wziąłem bucha z jednego bonia to było kompletnie inna faza i nigdy takiej miałem, z każdej strony nakurwiało mi w banie jak nie powiem co

Tu mam akurat 3 różne rodzaje ostatnio wziąłem 

20201227_144733.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 Nie wygląda, jakby jej czegoś brakowało. Jak dobrze liczę to ta roślina ma już 33 dni od momentu wyjścia z ziemi, więc jak wcześniej żadnych nawozów jej nie lałeś to możesz dać niewielką dawkę nawozu np. z 1 ml alga grow na litr wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fajnie że się udało. Zawsze parę g będziesz miał a na prawdę zapowiada się fajnie z tym kolorkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...