Skocz do zawartości
fxxx1337

Purple Kush | PC-BOX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
W dniu 15/12/2020 o 02:43, Scatman napisał:

Ja bym wymienił te światło na jakiś panel LED od LEDam. Te panele nie sa drogie a ta lampa to jakieś chińskie gówno 

@Scatman po co piszesz w ten sposób skoro nawet takiej lampy na żywo nie widziałeś? Cała roślina od początku do końca przeszła pod tą lampą i była ładna zbita nie wyciągnięta. 

Skąd te negatywne opinie? 

Po co pisać o czymś o czym się nie ma pojęcia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i kupiłem Green Gelato 😅 

Dzień 19 A ona blada jak skurwysyn, cały czas rośnie ale widać że się męczy, nie ma sensu kontynuować moim zdaniem już, zwłaszcza że to auto

20201219_105129.jpg

20201219_105137.jpg

a dziś chill z najlepszymi ciasteczkami:) Wyroby z OG Kush'a to złoto

131897220_196752705442168_1633224952888113236_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@fxxx1337 3 maj ja teraz przyspieszy doładuj jeszcze jedna żarówkę i trochę z niej wyciągniesz. Zaraz lst możesz robić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@fxxx1337 Jak widzisz szansę na uratowanie tego, co masz to ciągnij tą uprawę dalej, a jak uznajesz, że sprawa jest beznadziejna to zaczynaj od nowa, bo szkoda czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 moze potem później odbije, u mnie taka najmniejsza z reszty obrodziła pięknie. Nie spodziewane to dla mnie było. 

Wiadomo czas, bo taki boxik chce się w miarę szybko ogarnąć . Ale może nie poddawaj się i daj trochę jeszcze czasu !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@fxxx1337  Ja bym powiedział tak, że jeśli uprawiasz tą roślinę w nastawieniu na dobre plony to zaczynaj od nowa, bo z tego wątpliwe jest, że coś zadowalającego cię będzie, ale jak chodzi ci o zdobywanie doświadczenia, uczenie się na błędach, czerpanie przyjemności z uprawy i obserwacji swojej rośliny, nie zależnie od tego, jakie będą z niej zbiory to ciągnij to dalej, bo zawsze się czegoś nauczysz, a jak coś zawalisz to ci żal nie będzie, że nie wyszło. Decyzja należy do ciebie.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@fxxx1337 popraw to lst. Złap za dół i przywiąż do lewej strony Doniczki żeby przy wyjściu z ziemi bylo zagięcie tak przy dół ych listach a górę nagnij mocniej. 

Albo najpierw jeden kabelek na dwie strony zaczep i połóż krzaka na niego. W mojej relacji słabo to widać ale może zobaczysz o co mi chodzi. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@fxxx1337 Wielkich kokosów z tej uprawy miał nie będziesz, ale zdobyte doświadczenie z tej uprawy zaprocentuje w kolejnych, więc warto to ciągnąć choćby tylko po to, aby się uczyć. Ja sobie już nie wyobrażam, aby mi nic w boxie nie rosło, więc jak tylko skończę obecną swoją uprawę to zaczynam kolejną..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...