Skocz do zawartości
fxxx1337

Purple Kush | PC-BOX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Urojenie

Nie przejmuj się ja ostatnio wjebalem na bombie 2 do jednej a jedna była pusta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

Elegancko w poniedziałek stawiam ze już pokaże kapelusz ?moja 1 uprawa tez była w PC box - LST opanujesz do perfekcji zobaczysz ?

Edytowane przez Urojenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

@fxxx1337 jak ja widzę ze jest całkiem wysuszona biorę wodę w polzamknieta dłoń i przez palce leje , tak dwa razy i jest pięknie . Ważne by nie było błoto. Wcześniej robiłem spryskiwaczem ale nie mam na ta chwile i robię ta metoda, wiem pojebana ale działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 nawilżacz nie wchodzi w grę bo to pcbox.  Podlewam zawsze na początku z kieliszka. Starałem się nie codziennie. Raczej raz dziennie. Żeby też ciągnęła powoli korzenie w dół. Szukała wody. Jak często będzie miała do niej dostęp to może lekko hamować. A zaczyna od korzenia , od jego budowy ... Potem dopiero idzie w liście i w wzrost .

Edytowane przez zielonyjamajczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

@fxxx1337 jak już wyjdzie to podlewam nie przy łodydze tylko do okola aby korzenie szukały wody w sposób jak na zdjęciu. Ja ogólnie mam na wszystko swoje jakieś wymysły wiec się nie sugeruj za mocno ?

co do nawilżacza w PC boxie przy wlocie z wiatraczkiem stawiałem miskę ze szmatka taka gąbczasta, wisiała ona na kabelku podwieszonym do sufitu a dół był w misce z woda. Wiatraczek dmuchał bezpośrednio na mokra szmatkę ?

 

6D188841-43A4-44DA-AD4C-B9B9502524FE.png

Edytowane przez Urojenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29/11/2020 o 12:26, Urojenie napisał:

@fxxx1337 jak już wyjdzie to podlewam nie przy łodydze tylko do okola aby korzenie szukały wody w sposób jak na zdjęciu. Ja ogólnie mam na wszystko swoje jakieś wymysły wiec się nie sugeruj za mocno ?

co do nawilżacza w PC boxie przy wlocie z wiatraczkiem stawiałem miskę ze szmatka taka gąbczasta, wisiała ona na kabelku podwieszonym do sufitu a dół był w misce z woda. Wiatraczek dmuchał bezpośrednio na mokra szmatkę ?

 

6D188841-43A4-44DA-AD4C-B9B9502524FE.png

@Groovebusters Chyba znalazłem większego artystę od Ciebie. Wybitny talent sztuki nowoczesnej. Piękny obraz, widać że tworzony z pasją i pełnym zaangażowaniem. Miód! Czyste złoto! ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dgl podlewa się równomiernie po całości.

Nigdy nie przypuszczałem, że trzeba będzie tłumaczyć takie rzeczy ?

Ale nie zdziwi mnie jak ktoś wpadnie na pomysł, że podlewa się ruchem okrężnym w lewą stronę w dni nieparzyste, a w prawą w parzyste

W zależności od położenia geograficznego i ruchu planet ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w weekendy podlewa się tak samo jak w tygodniu? Słyszałem o metodzie podlewania zależnej od cyklu księżyca ale jeszcze nie testowałem 

PS. Nie wiem czemu ale ten rysunek mi przypomina to:

4bbf7ddd9ee6d_o_large.jpg

Edytowane przez Mieszko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...