Skocz do zawartości
HamMc

problem z suszeniem

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, dlaczego zawsze podczas suszenia, moje topy są strasznie suche z zewnątrz, ale po ściśnięciu czuć, że są nawilżone w środku? Z reguły warunki moje na suszenie to 55-60% wilgotności i 17-19 stopni temperatury. Do tego bardzo szybko wysychają, dzisiaj mija 2 dzień i są suche(właśnie z zewnątrz) mimo że łodygi jeszcze nie strzelają. Curring rozprowadzi tę wilgoć lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 Chodziło mi o curring jak już wszystko się wysuszy. Problemem jest to, że przy dobrych warunkach wychodzą mi strasznie suche topy z zewnątrz, a wewnątrz są mokre. Interesuje mnie czy curring (jak już wszystko będzie gotowe) rozprowadzi wilgoć równomiernie po topach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Szym @HamMc nie wrzucaj do pojemnika topów po 2 dniach suszenia, bo wilgoć się nie rozprowadzi, tylko od środka wejdzie pleśń

kto to widział, żeby po dwóch dniach curringować topy

poczekaj jeszcze conajmniej kilka dni

rozdrobnij trochę materiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, a mogę porozłożyć je w otwartej szafie i tam wysuszyć? Suszę w kartonie z wiatrakiem wyciągającym, a nie mam już tam miejsca. Warunki w tej szafie takie same jak w kartonie, tyle że bez wiatraka który wyciąga powietrze. Wrzucę tam jakiś mieszak (wiejący nie na topy) i powinno być git? @Szym @doominik @Groovebusters @fxxx1337

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...