Skocz do zawartości
Gość

DWA BOXY|AUTO:2xgreen gelato;2xfat banana;white widow|SEZON:2x cookies gelato;wedding gelato|LED|HESI

Rekomendowane odpowiedzi

@Groovebusters Zajebiście. Teraz mogę się chwalić, że ludzie zaczynają się mną inspirować. Mama byłaby dumna ?

Ile masz tam wody, cukru i drożdży? U mnie tych bąbelków jest znacznie mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@mikosz hahah, dokładnie - inspiracja od Ciebie

350g cukru i 25g drożdży plus woda ciepła 3/4 butelki 1,5l

Czasem jest więcej, a czasem mniej tych bąbelków.. 

Stoi to przy kaloryferze olejowym, więc jest ciągle ciepły ten zacier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikosz bardzo jestem ciekaw !! Mam miernik skażenia powietrza i zawartości CO2 w otoczeniu. Droga zabawka, dostałem w prezencie. 

Ale @Groovebusters mnie ostatnio nie zaprasza, dzieci z innymi ma - więc co mam się narzucać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę tu można ciekawych rzeczy odczytać. Ojciec kupił to za jakoś 400-500 dolców. 

Muszę się wgłębic by dowiedzieć jak to odczytać i jaki wziąć odnośnik. 

@mikosz wysyłam nasiona do Ciebie rakietą , wypatruj tam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

oldschoolowo, mam określony w głowie plan na trening (jeden szczyt w lewo drugi w prawo) i fim mi tutaj nie pasuje

@mikosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Porównanie roślin, pierwsza dostawała od kilku dni co2 (wężyk nad rośliną), a druga nie dostawała wcale. Efekt jest taki, że wyraźnie widać go na fotkach. Ofkors fenotypy inne, ale ta sama odmiana. 

IMG_20201121_020114.jpg

IMG_20201121_020308.jpg

IMG_20201121_020202.jpg

Dostaję powoli pierdolca, bo mój nawilżacz ma mały zbiornik :)))) ale przynajmniej 80 procent wilgotności, jak na zdjęciach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Groovebusters  W przypadku pierwszej rośliny liście zawijają się do góry, co nie wygląda zdrowo. Druga roślina wygląda normalnie, zdrowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy przecież wiem, mówiłam o tym wcześniej, mam z tym problem i nawilżacz powietrza pomaga, on daje bezpośrednio do tej 2 rośliny dlatego wygląda najlepiej, a reszta dostaje rykoszetem

lampa jest wysoko i temperatura spoko, wyeliminowałam wszystkie aspekty prowadzące do tego podwijania, a i tak to się dzieje

nie wpływa to na rozwój, ale to już mówiłam wcześniej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...