Skocz do zawartości
Gość

DWA BOXY|AUTO:2xgreen gelato;2xfat banana;white widow|SEZON:2x cookies gelato;wedding gelato|LED|HESI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

BOX nr 1: trzy rośliny - 2x cookies gelato + wedding gelato (sezony) doniczki 4l, docelowe 11l

BOX nr 2: pięć roślin - 2x green gelato + 2x fat banana + white widow (automaty) doniczki 9l

ziemia biobizz light mix

nawozy hesi TNT, hesi bloom complex, hesi boost, hesi supervit, hesi root, plagron pure enzym, AN bud candy

oświetlenie: 2x 100w enwye led full spectrum (pobór 60-70W) + 4x 28W 3500lm 4000k + 4x13W 1500lm + 28W full spectrum +50W full spectrum 

 

na razie planty dostają hesi super vit i hesi root, dałam też trochę purenzymu

sezony mają około tygodnia, a automaty 2 dni

IMG_20201108_235834.jpg

IMG_20201109_000018.jpg

IMG_20201109_000030.jpg

IMG_20201109_000039.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ho ho, fotorelka na dwóch frontach ✌?

I dwie te same odmiany co u mnie. Zapowiada się ciekawie ?

Powodzenia i kibicuje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@zielonyjamajczyk mój ma 150cm ? 

mam 2x enwye lodine full spectrum 100W pobór ok. 65 w jedna i żarówki led, najróżniejsze (poprzednio jechałam na samych żarówkach i było bardzo spoko)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze moja droga @Groovebusters  ze tez lubisz sobie porzadnie poryc  berecik  ?   Wnioskuje po wybranych przez Ciebie odmianach, jakby nie bylo same killery :bongrip:


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w namiocie tez same odmiany 20% thc w zwyz. Teraz to wogule masakra wyjdzie, bo krzaki juz od tyg. gotowe do scianki, a mi sie w ten  weeckend nie chcialo ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha czyli nie tylko ze mną nie było ok w weekend ? był taki leń że w sobotę i niedzielę piona poszła z czego większość ja pochłonąłem ...

Co do odmian to też lubię te mocne.  Większość z moich znajomych lubi lekkie palenie i zawsze mnie zastanawia dlaczego ?

Edytowane przez Edi800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak. Będę obserwował bo przecież wychowujesz moje dziecko xD bez skojarzeń napalency. Trzymam kciuki i widzimy się przy ścince a potem ty trzymaj kciuki za swoje dziecko na moim outcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...