Skocz do zawartości
Juanm

Marihuana a erekcja

Rekomendowane odpowiedzi

No u mnie akurat wpływało to negatywnie na erekcję. Po prostu byłem bardzo rozluźniony i rozluźniało się praktycznie wszstko. Z drugiej strony nie odżywiałem się zdrowo. małem trochę stresu w pracy tak więc pewnie to rownież dało o sobie znać w łożku. Obecnie staram się uprawiać sport , zdrowiej się odżywiam. Nadal palę ale wspomagam się suplementami na erekcję.

Warto jest kupić sobie coś z żeń szeniem ( cum on, penis complete czy man power).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Erekcja

Firmy farmaceutyczne zarabiają 3-4 miliardy dolarów na sprzedaży leków na poprawę erekcji. Czy konopie mogą być skuteczne w leczeniu zaburzeń erekcji? Niektóre badania na zwierzętach i ludziach wykazały ujemną korelacje między używaniem marihuany, a erekcją.

Inne badania wskazują na zdolność konopi do relaksowania użytkownika, zmniejszenia ciśnienia krwi i poprawienia krążenia krwi, co ma pozytywny wpływać na erekcję wśród mężczyzn. Zaburzenia erekcji nie są jeszcze zatwierdzone w żadnym stanie jako warunek, który kwalifikuje do uzyskania medycznej marihuany.

Orgazm

Informacje na temat wpływu używania marihuany na orgazm są ograniczone. Jedno z australijskich badań wykazało, że u mężczyzn w wieku 16-64 lat, którzy codziennie używali marihuany wiązało się z trudnościami w osiągnięciu orgazmu. To samo nie dotyczyło jednak kobiet.

Popęd płciowy

Raport z 1894r. opublikowany przez The Indian Hemp Commission  wykazał, że marihuana “nie jest afrodyzjakiem”. Wielu użytkowników kwestionuje to stwierdzenie.

Badania przeprowadzone w Kanadzie na niewielkiej grupie uczestników wykazały, że około 50% respondentów doświadczyło zwiększenia popędu płciowego, zwiększenia wrażliwości dotykowej i poprawę doświadczeń seksualnych.

Podobne badanie przeprowadzone wśród mieszkańców Kansas City wykazało, że “ponad dwie trzecie użytkowników konopi indyjskich zgłosiło zwiększoną przyjemność i satysfakcję seksualną po użyciu marihuany.”

Starsze badania opublikowane w Journal of Psychoactive Drugs wykazały, że 75% respondentów uznało konopie za “wzbogacenie życia seksualnego.”

Jakie dawki marihuany poprawią życie seksualne?

Naukowcy z University of Catania we Włoszech i Masaryk University w Czechach, również zainteresowali się sprzecznymi informacjami dotyczącymi seksu i marihuany.

“Palenie może uszkodzić naczynia krwionośne i spowodować zaburzenia erekcji, co często jest wynikiem złego przepływu tętniczego krwi do penisa.”

Naukowcy podkreślają jednak, że THC w małych dawkach może mieć odwrotny efekt. Wayne Koff, dyrektor generalny i prezes Human Vaccine Project udokumentował w 1974r., że kluczem do wykorzystania marihuany jako stymulatora seksualnego jest odpowiednia dawka. Jeden joint jest wystarczający, aby zintensyfikować doświadczenia, ale większa dawka może już przynieść niekorzystne efekty.

marihuana-penis-erekcja.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

co za paradoks, zerwałam z chłopakiem przez to, że nie akceptował hodowania marihuany...

Wy macie full zestaw: kobietę, seks i hodowlę! zazdro @mikosz @zielonyjamajczyk

@Juanm wiem, że to pytanie do facetów, ale może podzielę się swoim doświadczeniem z mężczyznami w tym temacie

bierzesz jakieś leki na stałe? reagujesz na sildenafil? Twoja dysfunkcja związana jest z psychiką? nie umiem Ci odpowiedzieć jaka będzie Twoja reakcja, jeśli nie rozwiniesz tematu

marihuana potęguje wrażliwość skóry na dotyk - możliwy falstart albo multi orgazm, a u niektórych (jeśli to związane z psychiką) może spotęgować negatywne myśli i erekcji w ogóle nie będzie

dla tych, co dziwią się, że piszę w tym temacie - mój eks przez pregabalinę prawie w ogóle nie mógł... i cudowaliśmy, aż po 3 miesiącach po odstawieniu tego szitu wszystko wróciło do normy

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Groovebusters  ja i @mikosz jesteśmy w obowiązku Ci jakoś pomóc ? ha ..... 

Wszystko co napisane do Ciebie@Juanm jest próbą doszukania się podłoża problemu. Ja np, jak piłem alkohol miałem  aż za długi sex. Czasem mialem dość i padałem wykończony ? . Gdy przestałem pić, i trochę spędziłem czasu z psychiatrą zauważyłem że ogromny problem miałem natury psychiatrycznej. Wszystko ustabilizowałem, odstawiłem alko zupełnie, i jest wszystko ok. 

I jak zapale, to fakt pozostaje taki że czasem ciężko się zebrać, ale te wzmożone poczucie dotyku rozwala mnie na łopatki. 

Czy wiesz skąd masz taki problem ? Robiłeś badania ? Jaki masz tryb życia ?

U mnie stres był blokerem. Póki tego nie uspokoiłem, to dla mnie życie stawało się aseksualne. 

No a druga sprawa, że lekko dekiel mam przestawiony ? i juz na całe życie z niektórymi lekami , na szczęście nie psychotropowymi będę musiał żyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile masz lat ? Badales poziom testosteronu w swoim organizmie ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik  Razem z nami zakonczy sie pewna era, tak samo  bylo/bedzie  z naszymi rodzicami, itd. To co przezylismy, jest nasze i tego nikt nam juz nie zabierze.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie też to zauważyłem, że zależy co się pali, bo rzeczywiście czasami jest większa ""chcica"" :)
A wspomagacie się jakimiś dodatkowymi środkami, wspomagaczami jeżeli chodzi o wzmocnienie erekcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...