Jump to content
Sign in to follow this  
Juanm

Marihuana a erekcja

Recommended Posts

Czy marihuana polecana jest czy raczej odradzana osobom które w dużym skrócie mają problemy z erekcją?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No u mnie akurat wpływało to negatywnie na erekcję. Po prostu byłem bardzo rozluźniony i rozluźniało się praktycznie wszstko. Z drugiej strony nie odżywiałem się zdrowo. małem trochę stresu w pracy tak więc pewnie to rownież dało o sobie znać w łożku. Obecnie staram się uprawiać sport , zdrowiej się odżywiam. Nadal palę ale wspomagam się suplementami na erekcję.

Warto jest kupić sobie coś z żeń szeniem ( cum on, penis complete czy man power).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Erekcja

Firmy farmaceutyczne zarabiają 3-4 miliardy dolarów na sprzedaży leków na poprawę erekcji. Czy konopie mogą być skuteczne w leczeniu zaburzeń erekcji? Niektóre badania na zwierzętach i ludziach wykazały ujemną korelacje między używaniem marihuany, a erekcją.

Inne badania wskazują na zdolność konopi do relaksowania użytkownika, zmniejszenia ciśnienia krwi i poprawienia krążenia krwi, co ma pozytywny wpływać na erekcję wśród mężczyzn. Zaburzenia erekcji nie są jeszcze zatwierdzone w żadnym stanie jako warunek, który kwalifikuje do uzyskania medycznej marihuany.

Orgazm

Informacje na temat wpływu używania marihuany na orgazm są ograniczone. Jedno z australijskich badań wykazało, że u mężczyzn w wieku 16-64 lat, którzy codziennie używali marihuany wiązało się z trudnościami w osiągnięciu orgazmu. To samo nie dotyczyło jednak kobiet.

Popęd płciowy

Raport z 1894r. opublikowany przez The Indian Hemp Commission  wykazał, że marihuana “nie jest afrodyzjakiem”. Wielu użytkowników kwestionuje to stwierdzenie.

Badania przeprowadzone w Kanadzie na niewielkiej grupie uczestników wykazały, że około 50% respondentów doświadczyło zwiększenia popędu płciowego, zwiększenia wrażliwości dotykowej i poprawę doświadczeń seksualnych.

Podobne badanie przeprowadzone wśród mieszkańców Kansas City wykazało, że “ponad dwie trzecie użytkowników konopi indyjskich zgłosiło zwiększoną przyjemność i satysfakcję seksualną po użyciu marihuany.”

Starsze badania opublikowane w Journal of Psychoactive Drugs wykazały, że 75% respondentów uznało konopie za “wzbogacenie życia seksualnego.”

Jakie dawki marihuany poprawią życie seksualne?

Naukowcy z University of Catania we Włoszech i Masaryk University w Czechach, również zainteresowali się sprzecznymi informacjami dotyczącymi seksu i marihuany.

“Palenie może uszkodzić naczynia krwionośne i spowodować zaburzenia erekcji, co często jest wynikiem złego przepływu tętniczego krwi do penisa.”

Naukowcy podkreślają jednak, że THC w małych dawkach może mieć odwrotny efekt. Wayne Koff, dyrektor generalny i prezes Human Vaccine Project udokumentował w 1974r., że kluczem do wykorzystania marihuany jako stymulatora seksualnego jest odpowiednia dawka. Jeden joint jest wystarczający, aby zintensyfikować doświadczenia, ale większa dawka może już przynieść niekorzystne efekty.

marihuana-penis-erekcja.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

co za paradoks, zerwałam z chłopakiem przez to, że nie akceptował hodowania marihuany...

Wy macie full zestaw: kobietę, seks i hodowlę! zazdro @mikosz @zielonyjamajczyk

@Juanm wiem, że to pytanie do facetów, ale może podzielę się swoim doświadczeniem z mężczyznami w tym temacie

bierzesz jakieś leki na stałe? reagujesz na sildenafil? Twoja dysfunkcja związana jest z psychiką? nie umiem Ci odpowiedzieć jaka będzie Twoja reakcja, jeśli nie rozwiniesz tematu

marihuana potęguje wrażliwość skóry na dotyk - możliwy falstart albo multi orgazm, a u niektórych (jeśli to związane z psychiką) może spotęgować negatywne myśli i erekcji w ogóle nie będzie

dla tych, co dziwią się, że piszę w tym temacie - mój eks przez pregabalinę prawie w ogóle nie mógł... i cudowaliśmy, aż po 3 miesiącach po odstawieniu tego szitu wszystko wróciło do normy

Edited by Groovebusters

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Groovebusters  ja i @mikosz jesteśmy w obowiązku Ci jakoś pomóc 😉 ha ..... 

Wszystko co napisane do Ciebie@Juanm jest próbą doszukania się podłoża problemu. Ja np, jak piłem alkohol miałem  aż za długi sex. Czasem mialem dość i padałem wykończony 😉 . Gdy przestałem pić, i trochę spędziłem czasu z psychiatrą zauważyłem że ogromny problem miałem natury psychiatrycznej. Wszystko ustabilizowałem, odstawiłem alko zupełnie, i jest wszystko ok. 

I jak zapale, to fakt pozostaje taki że czasem ciężko się zebrać, ale te wzmożone poczucie dotyku rozwala mnie na łopatki. 

Czy wiesz skąd masz taki problem ? Robiłeś badania ? Jaki masz tryb życia ?

U mnie stres był blokerem. Póki tego nie uspokoiłem, to dla mnie życie stawało się aseksualne. 

No a druga sprawa, że lekko dekiel mam przestawiony 🙂 i juz na całe życie z niektórymi lekami , na szczęście nie psychotropowymi będę musiał żyć. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No w sumie też to zauważyłem, że zależy co się pali, bo rzeczywiście czasami jest większa ""chcica"" :)
A wspomagacie się jakimiś dodatkowymi środkami, wspomagaczami jeżeli chodzi o wzmocnienie erekcji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że podczas zjarania jest większe podniecenie, a z erekcją to różnie bywa, raz jest, a raz nie ma 😅

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...