Skocz do zawartości
Gość

ile litrów mają wasze doniczki?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

hej, mam dwa boxy - jeden z sezonówkami, drugi z automatami

co się stanie, jeśli sezonówki będą w 4l donicach? chciałabym dać im krókiego wega, żeby urosły małe, kompaktowe, niskie (LST w planach)

mam 50l  biobizzu light mix i nie starczy mi na 9l doniczki dla sezonów, automaty mam w 10l

ile litrów mają wasze doniczki? ile l dla automatu, a ile dla sezonówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, Groovebusters napisał:

co się stanie, jeśli sezonówki będą w 4l donicach?

nic się nie stanie jak krótki weg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Groovebusters  Ja na sezony dałem 7,5 l , choć wiem, że tyle jest na automat , a na sezon teoretycznie powinno się dać minimum 11 l, lub więcej. Mniejsza doniczka to z tego, co mi wiadomo ma jedynie wpływ na to, że korzenie będą miały mało miejsca, więc roślina będzie mniejsza i da mniejszy plon, ale urosnąć urośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Groovebusters 11l na sezony to podstawa. Jak dasz z8 to też jakoś przejdzie ale przy 4l mało miejsca na korzenie. Nawet na krótkim wegu roślina będzie mniejszą i naturalnie plon też. 

Ja u siebie mam 11 i jest git. 

Proponuję kupić większe bo szkoda roślin. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema @Seba691 jak na box 80x80x180 dam cztery airpot 12,5 litra będzie za dużo luzu i wysokość za mała (chodzi o box) ? Powiedzmy ze weg będzie oscylował 30-40 dni ? 

Edytowane przez Kiler90
Interpunkcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...