Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mija jakoś 10 dni od włożenia lasek do boxu. Mają od ziemi jakoś 5 do 6 cm. Czy to dobry wzrost. Czy dobra temp i wilgotność? 

Od kiedy muszę zacząć dodawać do wody nawóz na wzrost.? Ziemia Terra Plus. 

Robię to pierwszy raz w życiu. Proszę o odpowiedzi. 

20201105_134640.jpg

20201105_134653.jpg

Screenshot_20201105-135243_Sensor Blue.jpg

20201105_134704.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 tak. Ziemia wilgotna. Podlewałem codziennie. Zegar chodzi od 22 do 16.do 22.00 pauza. Kiedy podlewać? 

W dniu 25/10/2020 o 15:11, zielonyjamajczyk napisał:

Mieszać można od początku w zasadzie. Ja włączyłem jak mała trochę podrosła, wzmacnia to łodygi od początku. Ale też podbija gorące powietrze do góry i wspomaga wymianę. Co do CO2 nie wiem. Ja w ogóle nie korzystałem z tego. Koledzy może podpowiedzą. 

 

20 minut temu, fxxx1337 napisał:

Zdjęcia bez dyskoteki

temperature mozesz troche zniżyć

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od mokrego do suchego. Trzeba obserwować jak pije, co 2-3 dni możesz po całości już podlewać. Możesz też zważyć doniczkę by mieć odwołanie.  Ja podlewam swoje wieczorem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosnal normalnie, nie sa to moze rekordzistki bo widzialem i mialem juz krzaki ktore naprawde zapierdalaly juz od pestki. Ale nie sa tez jakies wybitnie male, tak jak juz pisalem , normalne krzaczki. Nie stosowalem nigdy Terra Plus ale  z opisu wynika ze jest to to samo co BioBizz Allmix  czy powiedzmy Plagron Royalmix, czyli medium z nawozem na pierwsze 4 do 6 tyg. Krotko mowiac , nie dokarmiaj jeszcze krzakow bo spierdolisz spobie cale grow.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArturS70 Rosną w zdrowym tempie. Warunki też dobre - temperatura super, wilgotność jak jesteś w stanie to podnieś do 80%, ale tak jak teraz tez jest bardzo dobrze. Na jednym zdjęciu ziemia wygląda na suchą, podlewaj po całej powierzchni doniczki równomiernie wodą z wyregulowanym pH. Jeśli chcesz nawozić to bardzo delikatnie, 1/3 - 1/4 zalecanej dawki będzie ok i to też nie przy każdym podlewaniu tylko co 2. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. WszystmimA jak to wygląda ze wzrostem? Czy rosną normalnie czy powoli 

Dziękuję za odpowiedź wszysykim 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...