Skocz do zawartości
Cieniu

OG KUSH x3 i Kalini Asia x1 | Hydro Dripper Wilma 4pot | 0,8 m2 | mainlining | MARS HYDRO TS 1000

Rekomendowane odpowiedzi

@Cieniu Cieniu spokojnie 😄 to nie herma, nie kutasy. Normalna sprawa. Pięknie u Ciebie to idzie. Zdrowiutkie i zieloniutkie. Teraz tylko proszę Cię, nie dojeb jej nic, bo będę płakał 😄 

Powodzenia, naprawdę super jest !! Miły widoczek z poniedziałkowego poranku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk oczywiście że zadowolony, świetna lampa w tym przedziale cenowym. 

Przedewszystkim nie wydaje żadnych dźwięków! 

Dodatkowo naogladalem sie filmow jakie plony mozna na tej lampie zebrac sie podkrecilem jak szczerbaty na suchary, z pewnoscia moge polecic.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapmnialem dodac ze nowa zupa ma ec az 2.4,

Wczesniejsza miala 2.2 I było super teraz dodalem wiecej akceleratora i trochę pk- jesli beda oznaki przenawożenia to dolejemy czystej. 

Z tego co czytałem og kush lubi dobrze pojesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 hours ago, Cieniu said:

Zapmnialem dodac ze nowa zupa ma ec az 2.4,

Wczesniejsza miala 2.2 I było super teraz dodalem wiecej akceleratora i trochę pk- jesli beda oznaki przenawożenia to dolejemy czystej. 

Z tego co czytałem og kush lubi dobrze pojesc.

Ja teraz robię tak, że najpierw daje silicon (tak podpowiadają mi goście z uk420), potem dodatki i bazą ustalam EC do max 1.5-mam osuszacz w namiocie i krzaki piją sporo wody i EC mi rośnie z czasem. Staram się nie przekraczać 1.8. Za duża ilość nawozów może blokować rozwój roślin. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik w tym grow silicon dodawalem tylko przy regulacji ph, czyli praktycznie wcale.

Ja na kranowie mam 0.4 ec wiec jak to odejmę moze 2.0 przejdzie. W każdym bądź razie puki co obserwuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik @zielonyjamajczyk siema. Chcialem tylko powiedziec ze panny wypily wszystko ze smakiem, przy czym ph jak ustawilem 5.8 takie zostalo prawie do konca. Na jednym krzaku  na dwoch lisciach małe plamki wyskoczyly ale wyglądają jak niedobor niz popalenie.

Wrzuce zdjecia pozniej, chcialem tylko to powiedzieć:))

Edytowane przez Cieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...